Bezpečnostná chyba v Safari, RSS

Open source programátor Brian Mastenbrook objavil bezpečnostnú chybu v Safari. Chyba sa týka Mac aj Windows verzie. Problém je konkrétne v tom, ako Safari spravuje RSS vlákna. Chyba by mohla umožniť útočníkom prístup k citlivým užívateľským údajom. V nastaveniach Safari si zatiaľ nastavte RSS čítačku na iný predvolený program.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

V roku 2024 vytvorilo 77 herných spoločností na Slovensku 83 hier

Slovenský herný priemysel pokračoval aj v roku 2024 v konsolidácií a miernom poklese. V minulom roku dosiahli spoločnosti tvoriace digitálne hry na našom území spoločne obrat 67,85 miliónov EUR. Momentálne na Slovensku pôsobí 77 herných spoločností, ktoré zamestnávajú 982 profesionálov, čo je o 35 menej oproti roku 2023.
pokračovanie článku

Blender je vo vývoji pre iPad Pro

Populárny modelársky nástroj Blender po rokoch konečne mieri na iPad Pro. Vyzerá to teda, že tablet od Apple bude konečne vhodnou voľbou pre 3D grafikov, ktorí sa nechcú obmedzovať iba na počítač.