Adobe Photoshop.com Mobile pre iPhone/iPod touch už aj u nás

Adobe včera oznámili dostupnosť ich bezplatnej mobilnej varianty obľúbeného Photoshopu pre iPhone vo všetkých svetových App Store. Pripomeňme si, že aplikácia bola vydaná už v októbri, no len pre USA a Kanadu. Photoshop.com Mobile ponúka podobné funkcie ako internetová verzia na stránkach photoshop.com. Umožňuje editáciu, zdieľanie a uploadovanie fotografií. Po vydaní v USA a Kanade sa tri týždne držala v prvej trojici najobľúbenejších iPhone aplikácií s viac ako miliónom stiahnutí v prvých desiatich dňoch. Viac sa dočítate v našom staršom článku.

komentáre
  1. xXx: je to free (aspon na US store)
    toto ma byt photoshop mobile ? V 5 rocnom sony ericsone je lepsia uprava fotiek….

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.