Veľká kolekcia printových reklám Apple z rokov 1983 – 1995

~~UPDATE: Pokiaľ vás aspoň trochu zaujíma história Apple, vo vnútri článku sme prelinkovali súvisiace MacBlog témy/články z minulosti. Sledujte linky na súvisiace články aj v budúcnosti, nájdete určite množstvo zaujímavostí, ktoré ste minuli.~~

Niektoré sú veľmi príjemné, odporúčam pozrieť si ich. Osobne sa mi veľmi páči reklama How to send mail at 670 000 000 mph z roku 1983, keď bol e-mail ešte relatívne úžasnou novinkou dostupnou medzi bežnými (asi skôr bohatšími) ľudmi.

Kliknite na obrázok.

komentárov
  1. pekny clanok.. v tom “how to send a mail…” … keby som chcel teraz zohnat plany poschodi ceskoslovenskych nemocnic tak zomrem :D … tak kde je progres? :-P

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.