Súťaž s MacBlog.sk #1 – púzdra pre iPhone a iPod

Vážení návštevníci, server MacBlog.sk v spolupráci so spoločnosťou Software Partner pre vás pripravil prvú „štartovaciu“ súťaž, v ktorej môžete vyhrať obľúbené a najviac predávané púzdra pre zariadenia Apple iPhone a Apple iPod.

Princíp súťaže je jednoduchý a pre súťažiaceho predstavuje minimálnu námahu – stačí napísať akýkoľvek krátky komentár k tomuto článku s jasne indetifikovateľným pravým celým menom a priezviskom (napr. „Chcem sa zapojiť do súťaže. Peter Novák.“ a pod.), na ktoré bude neskôr výhra zaslaná. Príspevky nespĺňajúce toto kritérium nebudú zobrazené. Z komentárov náhodne vyžrebujeme troch výhercov, ktorých mená uverejníme na konci súťaže v samostatne publikovanom článku. Pokiaľ náhodou výherca vlastní iný iPod s inými rozmermi (prípadne vznikne iná nekompatibilita), pokúsime sa so sponzorom poskytnúť v rámci možnosti adekvátnu náhradu.

Súťaž samozrejme platí aj pre českých návštevníkov – výhry zasielame v rámci SR a ČR.

Vyhrať môžete:

1 x Belkin Formed Leather Case for iPhone 3G Black

Tvarované kožené púzdro pre iPhone 3G. Pevný a elegantný dizajn chráni iPhone 3G pred škriabancami a ošúchaním.

1 x Belkin Silicone Sleeve for iPhone 3G Black/Infrared

Belkin silikónové púzdro pre iPhone 3G je dostupné v 3 farebných kombináciách. Chráni iPhone 3G a uchováva jeho pôvodný vzhľad vďaka tvarovo perfektne dizajnovaného obalu. Tesná vrstva pogumovaného silikónu dodá iPhonu bezpečie. [fotografie na iLounge ]

1 x Belkin Micro Grip pre iPod nano – Black

Ľahučký protišmýkový obal na ochranu iPodu. Tento obal poskytuje iPodu nano kompletnú ochranu pri plnej funkčnosti. Je vyrobený z trvanlivého pogumovaného materiálu a dostupný je v štyroch farbách. Micro Grip je dostupný i pre iPod classic 80 GB, iPod touch, iPhone a iPhone 3G.

Súťaž trvá od 8. 9. 2008 do 15. 9. 2008. Po vyhodnotení záujmu budeme pokračovať v súťažiach aj o iné produkty Apple, resp. produkty súvisiace so značkou Apple.

Za poskytnutie výhier do súťaže ďakujeme spoločnosti Software Partner, Apple Premium Reseller.

SWP logo
komentárov
 1. Tie puzdra su fakt nice a uzitocne vecicky … po tyzdni pouzivania iphone 3G black … su uz na striebornom jablcku na zadnej strane viditelne skriabance :)

 2. Zistiť,že som niečo vyhral, je milé prekvapenie. A prekvapenia sú super:). Moj iPhone 3G by sa v koži vynímal dobre:-P.

 3. … tak ja som zasa milo prekvapený ako sa málo “škrábe” iPhone. Oproti iPodu Touch ktorý mám cca 10mesiacov je to výrazne lepší materiál … toť môj názor :))

 4. ja sa uz skriabancami ani netrapim, je to zbytocne, skor sa bojim, ze mi padne, lebo som “velmi sikovny” a roztrepe sa, tie obaly by urcite stlmili naraz

 5. tak dla naavodu sa aj ja hlasim priamo z iPhonu, je to z vasej strany super zpestrenie, sutazi o ceny by mohlo by lt viacej! Chcem sa zpytat, malo sa tu pise o novych apps zo  Astoru, uvazujete, ze budete o aplikaciach pisat a informovat? Kenika alias Denis Tomas, Liberec

 6. Tak ten case na nano bude pravdepodobne o chvíľu zbytočný, nie?

  Ináč na iPhone by som chcel zohnat skôr nejakénalepovacie fólie. Videl som jednu, ktorá v podstate urobí z glossy iPhone displeja matný…Vcelku v pohode.

  Ináč super súťaž, dúfam že vyhrám ten case na Nano :D

 7. Volam sa Tomas Sasko a take jedno puzdierko na iPod Touch by sa mi zislo.. aj ked sklo je pevne a odolalo dokonca padu na asfalt, bocne “plechy” su uz trosku poznacene.. :)