Odcudzený iPod classic 80 GB, čierny

13. mája mi bol v Bratislave z auta odcudzený čierny iPod classic 80 GB v modrej Apple Sock „ponožke“ aj s napájacím dock káblom pre XCarLink. iPod bol v 100% stave, ako nový, kompletne naplnený hudbou a video-podcastami o produktoch Apple. Sériové číslo 8L740YPNYMV, v dostupných databázach už na moju žiadosť označený ako ukradnutý.

Ak by ste sa s týmto iPodom veľkou náhodou stretli alebo ho kúpili, kontaktujte ma prosím na balogh@macblog.sk. Tento iPod vám zostane ako odmena, ak nájdenie pomôže aspoň k čiastočnému dopátraniu sa k menu priekupníka/zlo­deja, keďže škody na aute sú vyššie ako hodnota prehrávača.

Ďakujem.

komentárov
  1. Řekl bych to rád hezky česky, ale asi bys mě zcenzuroval. Něco ve smyslu, proč necháváš iPod v autě? I na kratičkou dobu?

  2. *Vojtin:* iPod nebol nikdy vidieť, bol odložený v odkladacej skrinke a konštantne napojený na autorádio. Páchateľ vedel, čo si ide z auta vybrať, keďže za sebou skrinku aj upratal a nechal v nej iné relatívne hodnotné veci, vrátane GPS.

  3. Rad by som vedel ako sa mozem dostat k databazam ohladom checknutia ci je kradnuty moj ipod co som kupil od neznamej osoby …. dik

  4. vela stastia, snad ten zlodej je pako amater a bude sa to snazit predat. Treba to hodit do vsetkych blogou co sa tykaju mac/u, ale to si asi spravil. No zelam vela stastia, a ak by som kupoval niaky ipod s tymto seriovym cislom, tak dam vediet a nebudem ho chcie ani ako odmenu, ale radsej vidiet pachatela, a dat mu riadne na pisk, lebo takyto ma seru strasne. Uz ma niekolko krat okradli a najhorsia kradez co bola, bolo nase rodinne auto. Podla mna im treba prsty rezat, aby sme videli kdo kradne alebo kradol. )) good luck

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.