MacBlog Podcast #47

Dnešný podcast sa bude venovať prevažne novinkám z MacWorldu, ale aj tomu, čo sa stalo mimo neho. Ak vás zaujíma, ako virtualizovať Mac OS X na Macu pre testovacie účely, tiež si prídete na svoje.

Prehľad obsahu:

komentárov
  1. No, dnes trošku slabšie (v podstate nič nové, len to, čo sa pretriasa v Mac komunite posledné týždne), ale inak sú tie podcasty dosť dobré. Tak sa snaž ;)

    0
    0
  2. Len drobna poznamka na spresnenie. Lokalizacia v Google Maps na iPhone funguje triangulaciou nielen wifi hotspotov, ale aj GSM vysielacov. Cisto wifi vyuziva len iPod Touch, kedze ten GSM modul nema. Zdroj: Keynote pana chvastosa (Steva Jobsa ;) ).

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.