MacBlog na predaj

Cena serveru bola vyrátaná na €80.000. Pre ďalšie informácie kontaktujte sales@macblog.sk.

komentárov
 1. Pozerám že z predaja MacBlogu sa stáva každoročná tradícia :)

  Alebo to myslíte vážne? Potom treba ísť s cenou dolu, keď ste to ani za rok nepredali :D

  0
  0
 2. Mimochodom bud máte v CMSku nastavené GMT 00:00 (pre SK má byť +01:00) alebo má server ešte zimný čas :). Všetky komentáre majú o hodinu viac ako sú publikované a aj tento článok vyšiel o hodinu skorej čím unikala jeho podstata lebo to bolo ešte 31. marca.

  0
  0
 3. wow, keby tam nebol ten prvy komentar tak ma mate. neviem preco, ale 1. aprila mi to vzdy trochu trva kym mi to dojde :-)

  0
  0
 4. Vážne husté…dokonca aj O2 mi poslala sms, že sa skracuje platnosť mojej sim karty a po určitom období sa zablokuje…

  Choďte s tým do prdele…:D

  0
  0
 5. Ten prvý komentár mal admin zatrhnúť. Aj všetky ktroré poukazujú na 1.4. Veď to už každý vie, že to nie je pravda. :( Ale skoro ste ma mali.

  Ja sa triež chystám dnes nachytávať.

  0
  0
 6. lepsi zart by bol keby ste uviedli ze apple chysta zase nejaku novinku v oblasti desktopovych pocitacov (kedze po MBA by sa asi nikto nenechal napalit :o)) a navymyslali hovadiny nan.. :o)..mozno nabuduce :o)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.