Bleskovka: iPod shuffle 1GB za $49, 2GB verzia za $69 koncom mesiaca

Apple dnes znížil cenu iPodov shuffle z ceny $79 na $49. Cena najlacnejšieho prehrávača Apple teda prakticky klesla na minimálnu hranicu a stáva sa dostupný snáď pre každého. Zníženie ceny nastalo pravdepodobne z poklesu cien flash čipov a Apple sa možno aj snaží „dobehnúť“ konkurenciu – prehrávače Zen Stone od Creative sa predávajú za $35 a $55 za 1 a 2GB verzie.

Novinkou bude iPod shuffle s pamäťou 2GB za cenu $69. Nemal by prejsť žiadnymi technickými alebo dizajnovými zmenami, farby by tiež mali ostať rovnaké. Modely s pamäťou 2GB by mali byť dostupné už koncom februára.

komentárov
 1. Lebo ta kampan je viazana na krajiny s ktorymi spolupracuje. Tato charitativna vec poskytuje trhu krajiny len kompletny program (AMEX, GAP, ARMANI, DELL…) A napr v cechach a na Slovensku by to asi nebolo takto komplexne mozne riesit…tot vysvetlenie podla mojich info…

  0
  0
 2. MAge: Len doplním Jakuba R, okrem toho, že by sa musel poskytovať kompletný program všetkých značiek/výrobcov, Slovensko/Čechy by museli najskôr patriť k viac ekonomicky rozvinutým krajinám. Bono z U2, ktorý organizáciu (PRODUCT)^RED založil, sa snaží Afrike poskytnúť čo najviac financií a zapojiť čo najviac umelcov, výrobcov a spoločností. Za dva roky činnosti tejto organizácie sa vyzbieralo $46 mil. – žiaľ, u nás je príliš málo ľudí, ktorí si napr. môžu dovoliť novú kolekciu od Armaniho – kde nie je dopyt, tam niet čo poskytovať. Ak však niekto veľmi túži po červenom iPode, nájde ho v susednom Rakúsku.

  pysko: iPody sú už zlacnené na 1600 SKK, 2GB verzia príde koncom mesiaca, resp. k nám skôr začiatkom marca.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.