Tričká pre 6 mesačné deti s príjemnou Apple tematikou

Unconfessable Ideas, za ktorým stojí dizajnér Mauro Minnone ponúka novú a zároveň svoju prvú kolekciu tričiek s Apple tematikou. Takých tu už bolo dosť, Mauro však potiahol nápad trochu ďalej a preto sme aj jeho priamu prosbu o publicitu na MacBlogu vypočuli – tričká totiž nie sú pre fanúšikov Apple, ale pre ich (vaše) 6 až 12 mesačné deti. Kolekcia teda dostáva trochu nový rozmer, osobne ak by som mal dieťa, tak si rovno objednávam všetky tričká, ktoré sú aktuálne v ponuke. Nie preto, že by som bol silne spätý so značkou Apple, ale preto, že je v tom milá idea a nakoniec aj celkom zaujímavý biznis model hodný podpory.

Tieto oldschoolové tričká v žltej a sivej variácii si môžete objednať na uvedenej webstránke Unconfessable Ideas, predávajú sa v 200 krajinách (čiže prakticky celý civilizovaný svet), platbu môžete vykonať cez PayPal, ktorý funguje aj u nás. Cena za jedno tričko zo 100% bavlny je 19 euro. Doručené bude z Talianska, prirátajte si poštovné 6 euro. Balenie pôsobí príjemne a okrem tričiek môžete kúpiť aj tri druhy pripínačiek. Viac už netreba hovoriť, pozrite si fotografie. Môj favorit je predná strana typu legendárneho Apple Hello z roku 1984.

Všetky fotografie (predné aj zadné strany) nájdete vo vnútri článku.Old School „Hello“

Apple Hello tričko

CMD + N

Slide to unlock (iPhone)

Pripínačky

http://www.unconfessableideas.com/home_pins.html

komentárov
 1. Hej, a co tak spravit nejake tricko s reklamou na MacBlog prip. ine s tematikou Apple pre dospelych (a deti – mam doma dceru – 4 r. a syna 2 r. a na vianoce by mali pribudnut dvojcata, tak by som nejake kupil)?

  0
  0
 2. na http://www.unconfessableideas.com/ maju chybu – MelaBlog.sk :)))

  “tnx to
  Antonio Moro per designerblog.it, Simone Gambirasio per melablog.it, macosxtips.it, Mac Blog, Rafanto, Kiro per melamorsicata, Mike per Silver Mac, Tevac, MacSurfer, Luis Rodríguez per es.AppleWeblog, Ethel per frizzifrizzi.it, Dominik Balogh per MelaBlog.sk”

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.