Počítače Apple a cenové porovnanie s PC

V tomto článku stručne popisujeme a detailne porovnávame ceny počítačov Apple od autorizovaného slovenského importéra http://store.apple.sk s PC zostavami podľa cenníkov komponentov predajcov hardware. Ľavé stĺpce sme prebrali zo store.apple.sk, v pravých sme vybrali identické alebo najviac podobné komponenty aké môžeme zakúpiť na internete. Cieľom je zostaviť čo najviac podobné počítače funkciami, komponentami a komfortom, nie pokúšať sa poskladať rýchlejší počítač s inými komponentami. Ak pri konkrétnom komponente nie je uvedený link na internetový obchod, môžeme ho zakúpiť vo VO Agem. K porovnávaným zostávam prikladáme legálne Windows Vista Business, keďže je jediným adekvátnym (komerčným) konkurentom. Všetky ceny sú uvedené s DPH 19%. Aktuálne ceny sa môžu líšiť podľa kurzu dolára.

Komentáre sú vypnuté, z dôvodu jednoduchosti môžete o celej téme diskutovať vo fóre, v špeciálne založenej téme (registrácia zaberie niekoľko sekúnd). Uvítame návrhy aj konštruktívnu kritiku.

LINK na špeciál: pokračovanie článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.