O reklamách Apple + nová reklama na Apple TV

Obyvatelia USA už mohli od včerajška zahliadnuť novú (prvú) televíznu reklamu na Apple TV. Reklama samozrejme hneď obletela internet, ale len v horšej kvalite, keďže sa jednalo o TV nahrávku z kamery. Preto som sa rozhodol ešte chvíľu počkať a publikovať informáciu dnes.

Podstránka na apple.com je už spustená a reklamu si môžete pozrieť v plnej HD kvalite. Nazval by som ju „Apple klasika“. Pekne natočené, unikátny štýl, marketing založený na tvorbe povedomia. Všimnite si, že Apple takmer nikdy nevyzdvihuje konkrétne funkcie alebo parametre produktov, tvorí skôr povedomie (farebné efektysiluety iPod, Hello-iPhone, Get a Mac). Môže si to pri aktuálnom boome značky dovoliť, pretože to v konečnom dôsledku zrejme priláka zo zvedavosti na apple.com a do obchodov viac návštevníkov ako kedykoľvek predtým.

komentárov
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.