Novinky v update 1.0.3 pre iPod classic a nano, aplikácia Google pre iPhone/iPod touch, hra Brain Challenge


Čo priniesol software update 1.0.3 pre iPod classic a nano

Posledný update

1.0.3 rieši problémy týkajúce sa iPodov nano (3G), pri ktorých sa objavovali chyby s hodinami, adresami a počtom prehrania piesní, ktoré spôsobovalo hranie hier. Okrem opravy bugov a problémov s CoverFlow, update pre iPod classic rieši aj problémy krútenia disku. Dodatky pribudli tiež pri funkcii TV výstupu – po inštalácii updatu sa zmení Fullscreen On/Off na TV Screen Standard/Wides­creen a pribudla tiež možnosť Fit to Screen On/Off. Google ohlásil novú aplikácu pre iPhone a iPod touch

Novo ohlásená webová aplikácia Google by mala integrovať služby Gmail, Calendar, Reader, vyhľadávanie a mnohé iné v jednom rozhraní. Google hovorí, že aplikácia využíva technológie internetových prehliadačov ako napríklad technológiu AJAX, ktorá je používaná aj pri klasickom „desktopovom“ Gmail a Google Maps. Pre stiahnutie aplikácie navštívte google.com použitím iPhoneu a iPodu touch.

Nová hra Brain Challenge

Spoločnosť Gameloft S.A. vydala novú hru pre iPod video, iPod classic a nano (3G), ktorá obsahuje 20 mini-hier na „zlepšenie mozgovej aktivity“ od vizuálnych, pamäťových, logických a matematických úloh, až po úlohy na zlepšenie sústredenosti. Výsledky sú zaznamenávané graficky a štatisticky. Cena je $4,99.

komentárov
  1. Podarilo sa niekomu dostat k spominanej aplikacii od Google, ked iPhone v SK sieti automaticky redirectuje na google.sk a tam sa to neda nikde najst?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?