MacBlog Podcast #44

Po kratšej prestávke je tu ďalší podcast. Budete v ňom počuť o novej verzií populárneho VLC Media Playeru a zistíte, kde si zohnať najkrajšie šablóny pre iWork a iWeb. Tipy sa budú týkať zlepšovania kvality života s OS X 10.5 a hlavná časť rozprávania bude patriť revolúcií na poli profesionálnych strojov Apple, zvanej PowerMac G3 „Blue & White“.

Prehľad obsahu:

iworkcomunnity­.com, iwebtemplates­.blogspot.com, web.mac.com

komentárov
 1. Ste si isty ze moderator spravne pouziva, resp sklonuje slovo titulky? Nejak mi rezalo usi. :) Inac super podcast. Congrats.

  0
  0
 2. @ LudoStur: Neviem čo ti nevyhovuje na “…vďaka dobrej podpore tituliek…” ? Mne sa to zdá v celku v poriadku.

  Takisto ako veľa používateľov hovorieva o “Windowsoch” namiesto o “Windows” a nič sa nedeje.

  Hovoris [dévédéčko] alebo [dívídíčko]?
  To je to isté.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.