Nové produkty: AirPort 802.11n aktivátor, iPod Shuffle

Aktivátor štandardu 802.11n je už k dispozícii na Apple Store za 1,99 USD. Potrebujete kreditnú kartu a malý software si budete môcť stiahnuť. Pokiaľ nemáte žiadne 802.11 zariadenia, tak je Vám tento aktivátor zatiaľ zbytočný. Neskôr ho bude možné kúpiť aj na Slovenskom a Českom Apple obchode.

Aktivátor je pre nasledujúce Macy:

  • MacBook Pro s Core 2 Duo
  • MacBook s Core 2 Duo
  • Mac Pro
  • iMac s Core 2 Duo (okrem 17 palcového modelu)

Ak plánujete kúpiť Mac (u nás) v nasledujúcom mesiaci, aktivátor už nebudete potrebovať, dôjdu k nám z USA zásielky počítačov už s aktivovaným 802.11n.

Druhá novinka sa týka malých iPodov Shuffle. Doposiaľ bol dostupný len v striebornej verzii. Od dnešného dňa sú k dispozícii aj ďalšie farebné variácie. Rovnako ako v prípade aktivátorov 802.11n, čoskoro budú na predaj aj v naších končinách. Ich parametre sa nezmenili, a cena je rovnaká ako pre strieborný Shuffle – 2900 KČ, resp. 3300 SK. Všetky farby si môžete pozrieť na Apple Store.

komentárov
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.