MacBlog Podcast #45

V dnešnom vydaní podcastu si okrem bežného zhrnutia noviniek môžte vypočuť recenziu historického unikátu s menom PowerMac G4 Cube, ktorý sa stal jeden z najobdivova­nejších a zároveň najneúspešnejších počítačov vôbec. Taktiež vás určite zaujme interview, do ktorého prijal pozvanie Michal Šára, ktorého zrejme poznáte pod prezývkou Mikesh. Povie vám, čo ho najviac ťahá k Macom a tiež ako vyzerá výroba Macov v Čechách.

Prehľad obsahu:

komentárov
 1. Stiahnite si prosím ručne MP3/M4A súbor alebo Podcast prehrávajte v iTunes cez RSS.

  Šmolkovia vznikajú niekde medzi konkrétnym typom encodingu a flashovým playerom. Zistíme v čom je problém.

  *Update: podcast sa už bez problémov prehráva aj vo Flash prehrávači.*

  0
  0
 2. Mňam !

  Som zvedavý kedy bude rozhovor so Stevom Jobsom ? Maroš dúfam, že to stihneš do Vianoc :D !

  Opäť úspech, už sa teším na diel #46.

  0
  0
 3. další bezvadnej díl, škoda že to s Cube dopadlo takhle. Nejhorší mi připadá fakt, že to byl počítač, kterej zkrachoval jenom proto, že nenašel “cílovku” byť byl skoro po všech stránkách vymakanej. Ale buďme rádi alespoň za to drobné zadostiučinění, že je vystavený v muzeu designu.

  skvělá práce Maroš, jen tak dál :-)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.