MacBlog Podcast #45

V dnešnom vydaní podcastu si okrem bežného zhrnutia noviniek môžte vypočuť recenziu historického unikátu s menom PowerMac G4 Cube, ktorý sa stal jeden z najobdivova­nejších a zároveň najneúspešnejších počítačov vôbec. Taktiež vás určite zaujme interview, do ktorého prijal pozvanie Michal Šára, ktorého zrejme poznáte pod prezývkou Mikesh. Povie vám, čo ho najviac ťahá k Macom a tiež ako vyzerá výroba Macov v Čechách.

Prehľad obsahu:

komentárov
 1. Stiahnite si prosím ručne MP3/M4A súbor alebo Podcast prehrávajte v iTunes cez RSS.

  Šmolkovia vznikajú niekde medzi konkrétnym typom encodingu a flashovým playerom. Zistíme v čom je problém.

  *Update: podcast sa už bez problémov prehráva aj vo Flash prehrávači.*

  0
  0
 2. další bezvadnej díl, škoda že to s Cube dopadlo takhle. Nejhorší mi připadá fakt, že to byl počítač, kterej zkrachoval jenom proto, že nenašel “cílovku” byť byl skoro po všech stránkách vymakanej. Ale buďme rádi alespoň za to drobné zadostiučinění, že je vystavený v muzeu designu.

  skvělá práce Maroš, jen tak dál :-)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.