MacBlog Podcast #42

V dnešnom podcaste nájdete pestrý mix noviniek z celého sveta. Pár slov padne o nových procesoroch od Intelu a samozrejme sa nevyhneme ani témam týkajúcich sa iPhonu. Okrem toho nám tento týždeň priniesol aj nezanedbateľné množstvo softwérových updatov.

Prehľad obsahu:

komentárov
 1. Ahoj, jen na konci máš čáswt věty 2x :-) . Jak je to s tím adiem. nemáš nějaký odkaz, kde je více informací? Já u svého kačera nikde nevedím videochat přitom mám verzi up-to-date.

  0
  0
 2. Mikesh: Ďakujem za upozornenie, občas sa pri nahrávaní pomýlim a nahráv pár viet nanovo, a teraz som akosi jednu zabudol vymazať. Už je to opravené. Link v článku som poupravil tak, aby viedol priamo na download stránku plug-inu.

  Peter: Máte pravdu, ale na Slovensku som ešte nikdy nikoho nepočul povedať Mac OS “ten”, tak sa to ne mňa nejako nalepilo :)

  0
  0
 3. Roman: To som len tak strelil, osobne poznám dvoch :) Chcel som tým len jemne naznačiť že tu tých iPhonov veľa nie je. Oficiálny dovoz neexistuje, takže nie sú ani štatistiky.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.