MacBlog Podcast #42

V dnešnom podcaste nájdete pestrý mix noviniek z celého sveta. Pár slov padne o nových procesoroch od Intelu a samozrejme sa nevyhneme ani témam týkajúcich sa iPhonu. Okrem toho nám tento týždeň priniesol aj nezanedbateľné množstvo softwérových updatov.

Prehľad obsahu:

komentárov
 1. Ahoj, jen na konci máš čáswt věty 2x :-) . Jak je to s tím adiem. nemáš nějaký odkaz, kde je více informací? Já u svého kačera nikde nevedím videochat přitom mám verzi up-to-date.

  0
  0
 2. Mikesh: Ďakujem za upozornenie, občas sa pri nahrávaní pomýlim a nahráv pár viet nanovo, a teraz som akosi jednu zabudol vymazať. Už je to opravené. Link v článku som poupravil tak, aby viedol priamo na download stránku plug-inu.

  Peter: Máte pravdu, ale na Slovensku som ešte nikdy nikoho nepočul povedať Mac OS “ten”, tak sa to ne mňa nejako nalepilo :)

  0
  0
 3. Roman: To som len tak strelil, osobne poznám dvoch :) Chcel som tým len jemne naznačiť že tu tých iPhonov veľa nie je. Oficiálny dovoz neexistuje, takže nie sú ani štatistiky.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.