MacBlog Podcast #33


Obsah Podcastu:

iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Classic, iPod Touch, Smlouva se Starbucks, iLap, Sluchátka JBL, BMW a iPhone, RAM slot pro subnotebook, Acorn, Pixelmator, Webový Photoshop, OpenOSX Office 2.0, Nástupce Eudory, Konec QT Pro?, Growl 1.1, MarsEdit 2.0, JollysFastVNC, Pro Apps Support 4.0.2, MS Silverlight.

komentárov
  1. Dovolim si este pre uzivatelov hladajucich nieco na editaciu RGB obrazkov, spomenut aj GIMPshop http://plasticbugs.com/?page_id=294 – ide prakticky o to iste ako GIMP, rozdiel je v tom, ze rozmiestnenie poloziek v menu a klavesovych skratiek sa snazi kopirovat to na co su uzivatelia zvyknuty z Photoshopu.

  2. Fillbac: Mám tu ještě Soundtrack, ale nějak jsem neměl čas a chuť si s tím hrát. GB je jednoduchý na používání, proto jsem alternativy nehledal.

  3. ondratoral: jen částečně, až teď jsem si toho všiml. Zní to zvláštně, ale půlka odkazu (od písmene „M“ po „s“) vede na správné místo a druhá půlka (od písmene „E“ až do konce) na informace o programu JollysFastVNC.

    Nebo mi blbne Opera? Soudě podle zdrojového kódu to tak opravdu bude, achich ouvej, blbá alpha verze :-) Takže vše OK, omlouvám se :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?