MacBlog Podcast #33


Obsah Podcastu:

iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Classic, iPod Touch, Smlouva se Starbucks, iLap, Sluchátka JBL, BMW a iPhone, RAM slot pro subnotebook, Acorn, Pixelmator, Webový Photoshop, OpenOSX Office 2.0, Nástupce Eudory, Konec QT Pro?, Growl 1.1, MarsEdit 2.0, JollysFastVNC, Pro Apps Support 4.0.2, MS Silverlight.

komentárov
 1. Dovolim si este pre uzivatelov hladajucich nieco na editaciu RGB obrazkov, spomenut aj GIMPshop http://plasticbugs.com/?page_id=294 – ide prakticky o to iste ako GIMP, rozdiel je v tom, ze rozmiestnenie poloziek v menu a klavesovych skratiek sa snazi kopirovat to na co su uzivatelia zvyknuty z Photoshopu.

  0
  0
 2. Fillbac: Mám tu ještě Soundtrack, ale nějak jsem neměl čas a chuť si s tím hrát. GB je jednoduchý na používání, proto jsem alternativy nehledal.

  0
  0
 3. ondratoral: jen částečně, až teď jsem si toho všiml. Zní to zvláštně, ale půlka odkazu (od písmene „M“ po „s“) vede na správné místo a druhá půlka (od písmene „E“ až do konce) na informace o programu JollysFastVNC.

  Nebo mi blbne Opera? Soudě podle zdrojového kódu to tak opravdu bude, achich ouvej, blbá alpha verze :-) Takže vše OK, omlouvám se :-)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.