MacBlog Podcast #24

iPhone webové aplikace: Flash, This Day in History, Správa souborů přes IMAP. Další: iLife 08 do konce léta?, Shuffle Reset Utility, Next Big Thing, Express Card, myCharger, iPod repro, Delivery status widget, Zdroj stahování, Informace o schůzce v iCal, Zpomalené efekty v Safari.

komentáre
  1. Na upresnenie, ten zdroj stahovania suboru funguje len pri originalnom stiahnutom subore. Akonahle ho skopirujete, rozbalite zo ZIP-u a pod., informacia je prec… Presuvanie (nie kopirovanie) v ramci jednoho disku mu zda sa nevadi, takze idealne je nastavit si download folder na disk, na ktorom chcete subor s informaciou uchovat.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.