Aktualizácia QuickTime 7.2 a iTunes 7.3.1

Cez Software Update je na stiahnutie dostupná aktualizácia QuickTime a iTunes. Asi najzaujímavejšou novinkou, ktorá stoji za zmienku je práve v QuickTime, kde je možnosť konečne prepnúť prehrávané video do t.z. Full Screen módu bez toho, aby ste si museli platiť za QuickTime Pro verziu. Ináč klasika, opravy hlásených chýb, nejaký update H.264 codec-u. U iTunes sa prakticky jedná hlavne o nové funkcie pre iPhone, takže pre nás (zatiaľ) veľmi nemá význam.

komentárov
  1. QT: co som si vsimol, tak oproti predoslej verzii sa mi ovela pomalsie otvaraju subory a pribudol export pre iPhone a iPhone (Cellular)

  2. MBPro: dtto, QT pred tym okamzite otvaral okno, teraz to trva aj 40-50sec…:((…, neviem, ale vyzera to, ze pri video suboroch to u mna bude mplayer stale jednotkou… 

  3. to dlhe otvaranie okien u qt bolo aj u mna.. odstranil som perian codec, s ktorym si asi nerozumie. teraz ide vsetko ok. tak ako predtym. treba si asi pockat na novsie kodeky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.