Aktualizácia QuickTime 7.2 a iTunes 7.3.1

Cez Software Update je na stiahnutie dostupná aktualizácia QuickTime a iTunes. Asi najzaujímavejšou novinkou, ktorá stoji za zmienku je práve v QuickTime, kde je možnosť konečne prepnúť prehrávané video do t.z. Full Screen módu bez toho, aby ste si museli platiť za QuickTime Pro verziu. Ináč klasika, opravy hlásených chýb, nejaký update H.264 codec-u. U iTunes sa prakticky jedná hlavne o nové funkcie pre iPhone, takže pre nás (zatiaľ) veľmi nemá význam.

komentárov
 1. QT: co som si vsimol, tak oproti predoslej verzii sa mi ovela pomalsie otvaraju subory a pribudol export pre iPhone a iPhone (Cellular)

  0
  0
 2. MBPro: dtto, QT pred tym okamzite otvaral okno, teraz to trva aj 40-50sec…:((…, neviem, ale vyzera to, ze pri video suboroch to u mna bude mplayer stale jednotkou…

  0
  0
 3. to dlhe otvaranie okien u qt bolo aj u mna.. odstranil som perian codec, s ktorym si asi nerozumie. teraz ide vsetko ok. tak ako predtym. treba si asi pockat na novsie kodeky.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.