MacBlog Podcast #14

iChat, Handbrake je zpět, Star Trek na iTS, Oprava iPodu 4G, Live Desktop, GelaSkins, Datum v iDVD, FLV fulscreen.

komentáre
  1. Kiko: nějak mi to nešlo, možná jsem něco dělal špatně…na druhou stranu to zas tak nepotřebuju :) ono občas stačí přitáhnout jen trochu a kurzor dát na stranu…

    0
    0
  2. Ještě zjednodušení: netřeba klikat předem. Stačí zoomnout na požadované místo a velikost a pak zmáčknout Tab a nějaké písmenko. Tab vleze do prvního textového input boxu, stisk písmenka přepne do editačního módu. Funguje opravdu všude – podmínkou je ale přítomnost input boxu ve stránce. Ale nějaké takové políčko je dnes prakticky v každé stránce.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.