MacBlog Podcast #10

CD Eject, Osud iSight, Goodbye, Apple Wireless Mouse, iUSB, rex, uApp, DS_Store.

komentárov
 1. Goodbye mi pripomnelo, ze mam doma stale nepouzivanou tuhletu mysku.. pokud by mel nekdo zajem, ozvete se.. jinak dostane cestnou policku v soukromem muzeu =) btw kde je kacka =)

  0
  0
 2. Neviem prečo, ale vždy keď stačím klávesu na vysunutie CD, nevydáva mechanika vôbec žiadny zvuk ak je prázdna. Skúšal som to na starom iMacu G3 aj iBooku, no vždy hrobové ticho. Zdá sa, že tie mechaniky už nie sú to čo bývali.

  Inak nikdy by mi nenapadlo, že to raz dotiahnem do Ondrovho podcastu :-)

  0
  0
 3. kúrnik šopa a ja som nadával ako pohan, keď som nemohol vysunúť CD :)) som používal eject z menu. :))

  0
  0
 4. Na margo uApp… osobne pouzivam AppZapper vo verzii 1.8.0 … nieje to sice freeware, ale podla mna je to zatial najlepsia utilita na odstranovanie softwaru, pluginov a vselijakych rozsireni z Mac-a :)

  stiahnut sa da zo stranky http://www.appzapper.com

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.