Krátky tip: Doktori pre iPod


Prístup diagnózy cez iPod

Ak máte pocit, že iPod nefunguje tak, ako by mal, alebo si chcete len pozrieť jeho zdravie, môžete vyskúšať prístup k diagnostickému panelu. Sprístupnenie by ste mali vyvolať nasledovnými tlačidlami: pre iPod 3G stlačte a držte tlačidlá Späť, Ďalej a Centrálne tlačido; pre iPod 4G a 5G (1.) stlačte a spolu držte Menu a Centrálne tlačidlo, kým sa nezobrazí logo Apple, (2.) a potom znovu súčastne stlačte tlačidlá Späť a Centrálne tlačidlo.

Zdroj: ezcomputerhel­p.org

CopyTrans Doktor

Program CopyTrans Doktor je jednoduchý softvér, ktorý nájde chyby na vašom iPode. Beta verzia, ktorá je na stiahnutie, je síce časovo obmedzená na 30 dní, ale na druhej strane si nemyslím, že ju budete potrebovať príliš často. Je však veľmi dobrým pomocníkom. Na čo vlastne slúži? Program nájde a opravuje diskové chyby a po ich opravení hľadá piesne, ktoré sa zobrazujú vo vašom iPode ale automaticky sa pri ich prehrávaní preskočia (toto bol aj môj problém, stačilo ich pomocou programu zmazať z Library, znova ich pridať a skopírovať do iPodu), alebo hľadá piesne, ktoré ste do iPodu už pridali a v Library sa z neznámych dôvodov nezobrazujú. Pri spustení programu musíte mať vypnuté iTunes a pripojený iPod. Pre prípadné jednoduché inštrukcie si prejdite návod. Program je prístupný len pre OS Windows (aj Windows Vista).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.