iTunes Update 7.4.1.2

Ak ste si ešte nenainštalovali novú verziu iTunes (7.4.1.2), urobte tak hneď, ak ste vždy chceli Album Rating alebo jednoducho povedané „hviezdičkové hodnotenie“ celých albumov. Hodnotenie albumov bola vec, ktorú ľudia dosť vyžadovali (teda aspoň ja som narazila na tieto podnety) a myslím si, že je to malá drobnosť, ktorá vcelku poteší.

V prípade, že jednotlivé pesničky nemáte ohviezdičkované a pridáte hodnotenie celému albumu, hviezdičky pri pesničkách budú bez vyplneného vnútra.

iTunes priraďuje hodnotenie k albumom podľa priemeru hodnotení jednotlivých pesničiek, ale ak si myslíte, že album je lepší, ako vychádza z automaticky vyrátaného priemeru, môžete si ho nastaviť podľa vlastného názoru.

Album rating je samozrejme zahrnutý aj v Smart Playlistoch.

V iTunes sa tiež jemne zmenilo okno s informáciami Get Info, kde sa nastavenia Remember playback position, Skip when shuffling, Part of a gapless album presunuli zo záložky Info pod záložku Options.

Tento update iTunes prináša – ako vždy – opravy bugov a tiež vytváranie zvonení pre iPhone, ktoré je však pre nás zatiaľ prakticky nepoužiteľné.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.