iTunes Update 7.4.1.2

Ak ste si ešte nenainštalovali novú verziu iTunes (7.4.1.2), urobte tak hneď, ak ste vždy chceli Album Rating alebo jednoducho povedané „hviezdičkové hodnotenie“ celých albumov. Hodnotenie albumov bola vec, ktorú ľudia dosť vyžadovali (teda aspoň ja som narazila na tieto podnety) a myslím si, že je to malá drobnosť, ktorá vcelku poteší.

V prípade, že jednotlivé pesničky nemáte ohviezdičkované a pridáte hodnotenie celému albumu, hviezdičky pri pesničkách budú bez vyplneného vnútra.

iTunes priraďuje hodnotenie k albumom podľa priemeru hodnotení jednotlivých pesničiek, ale ak si myslíte, že album je lepší, ako vychádza z automaticky vyrátaného priemeru, môžete si ho nastaviť podľa vlastného názoru.

Album rating je samozrejme zahrnutý aj v Smart Playlistoch.

V iTunes sa tiež jemne zmenilo okno s informáciami Get Info, kde sa nastavenia Remember playback position, Skip when shuffling, Part of a gapless album presunuli zo záložky Info pod záložku Options.

Tento update iTunes prináša – ako vždy – opravy bugov a tiež vytváranie zvonení pre iPhone, ktoré je však pre nás zatiaľ prakticky nepoužiteľné.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?