Bleskovka: Apple predal miliónty iPhone

Spoločnosť Apple dnes oficiálne v tlačovej správe uviedla, že po 74 dňoch od štartu predaja iPhonu (od 29. júna 2007 do 10. septembra 2007) sa podarilo predať až jeden milión kusov tohto zariadania.

Prvým iPodom od prvého uvedenia na trh trvalo až 2 roky, pokiaľ dosiahol ich predaj rovnaké číslo.

Denne sa v priemere za uvedné obdobie predalo 13 513 kusov iPhonov. Druhá vlna predaja je podporená znížením ceny 8 GB modelu o 200 dolárov z 599 USD na 399 USD. Vďaka tomu by dopyt nemal utíchnuť. Apple chce podľa odhadov predať do konca roka 2008 až 10 miliónov kusov celosvetovo, čím by obsadil jedným samotným telefónom až 1% trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.