iSync a Nokia E50, E60, E61 a E70 so Symbianom (E-Series)

Krátky postup, ako používať iSyns s telefónmi Nokia E-Series. Je nutné stiahnuť si plug-in do iSync pre Nokia E50, E60, E61, E70 na nasledovnom odkaze: http://www.mactomster.de/isync/nokia/

Podobný plugin by mal byť k dispozícii aj pre ostatné typy telefónov Nokia: N71, N72, N73, N80, N91, N92, N93, 3250, 5500, 6131, 6233, 6234.

 1. Zazálohujte si všetky údaje (Addres Book a iCal)
 2. Vymažte v zozname Bluetooth zariadení svoj mobil (pokiaľ ho tam už máte vytvorený)
 3. Vypnite Bluetooth na vašom Macu a tak isto na mobile
 4. Ukončite iSync v prípade, že ho máte spustený
 5. Rozbaľte stiahnutý ZIP súbor a nakopírujte zeleno označený adresár „PhonePlugins“ do adresára LIBRARY (buď to do /Library, alebo do ~/Library). Pokiaľ už adresár „PhonePlugins“ existuje, tak skopírujte len obsah z rozbaleného „PhonePlugins“ do vašeho /Library/Phone­Plugins alebo ~/Library/Pho­nePlugins.
 6. Napárujte mobil s Vašim Macom a spustite iSync

Ak ste postupovali podľa návodu a korektne, nemal by byť s používaním iSync žiadny problém. Prípadné problémy prosím oznámte v diskusii.

komentárov
 1. alebo by uz apple mohol konecke updatoat iSync a pridat podporu novych symbianovych telefonov

  Motorola sux big time

  0
  0
 2. kedze som to riesil este v decembri, tak som asi nedodrzal uvedeny postup, ale aj ked som najprv pouzival imac s N73 ako blutko prenosy, tak mam pocit ze synchronizacia funguje aj bez uvedeneho postupu, o mozno sa mylim…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.