iSync a Nokia E50, E60, E61 a E70 so Symbianom (E-Series)

Krátky postup, ako používať iSyns s telefónmi Nokia E-Series. Je nutné stiahnuť si plug-in do iSync pre Nokia E50, E60, E61, E70 na nasledovnom odkaze: http://www.mactomster.de/isync/nokia/

Podobný plugin by mal byť k dispozícii aj pre ostatné typy telefónov Nokia: N71, N72, N73, N80, N91, N92, N93, 3250, 5500, 6131, 6233, 6234.

  1. Zazálohujte si všetky údaje (Addres Book a iCal)
  2. Vymažte v zozname Bluetooth zariadení svoj mobil (pokiaľ ho tam už  máte vytvorený)
  3. Vypnite Bluetooth na vašom Macu a tak isto na mobile
  4. Ukončite iSync v prípade, že ho máte spustený
  5. Rozbaľte stiahnutý ZIP súbor a nakopírujte zeleno označený adresár  „PhonePlugins“ do adresára LIBRARY (buď to do /Library, alebo do  ~/Library). Pokiaľ už adresár „PhonePlugins“ existuje, tak skopírujte  len obsah z rozbaleného „PhonePlugins“ do vašeho /Library/Phone­Plugins  alebo ~/Library/Pho­nePlugins.
  6. Napárujte mobil s Vašim Macom a spustite iSync

Ak ste postupovali podľa návodu a korektne, nemal by byť s používaním iSync žiadny problém. Prípadné problémy prosím oznámte v diskusii.

komentárov
  1. alebo by uz apple mohol konecke updatoat iSync a pridat podporu novych symbianovych telefonov

    Motorola sux big time

  2. kedze som to riesil este v decembri, tak som asi nedodrzal uvedeny postup, ale aj ked som najprv pouzival imac s N73 ako blutko prenosy, tak mam pocit ze synchronizacia funguje aj bez uvedeneho postupu, o mozno sa mylim…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?