iSync a Nokia E50, E60, E61 a E70 so Symbianom (E-Series)

Krátky postup, ako používať iSyns s telefónmi Nokia E-Series. Je nutné stiahnuť si plug-in do iSync pre Nokia E50, E60, E61, E70 na nasledovnom odkaze: http://www.mactomster.de/isync/nokia/

Podobný plugin by mal byť k dispozícii aj pre ostatné typy telefónov Nokia: N71, N72, N73, N80, N91, N92, N93, 3250, 5500, 6131, 6233, 6234.

 1. Zazálohujte si všetky údaje (Addres Book a iCal)
 2. Vymažte v zozname Bluetooth zariadení svoj mobil (pokiaľ ho tam už máte vytvorený)
 3. Vypnite Bluetooth na vašom Macu a tak isto na mobile
 4. Ukončite iSync v prípade, že ho máte spustený
 5. Rozbaľte stiahnutý ZIP súbor a nakopírujte zeleno označený adresár „PhonePlugins“ do adresára LIBRARY (buď to do /Library, alebo do ~/Library). Pokiaľ už adresár „PhonePlugins“ existuje, tak skopírujte len obsah z rozbaleného „PhonePlugins“ do vašeho /Library/Phone­Plugins alebo ~/Library/Pho­nePlugins.
 6. Napárujte mobil s Vašim Macom a spustite iSync

Ak ste postupovali podľa návodu a korektne, nemal by byť s používaním iSync žiadny problém. Prípadné problémy prosím oznámte v diskusii.

komentárov
 1. alebo by uz apple mohol konecke updatoat iSync a pridat podporu novych symbianovych telefonov

  Motorola sux big time

  0
  0
 2. kedze som to riesil este v decembri, tak som asi nedodrzal uvedeny postup, ale aj ked som najprv pouzival imac s N73 ako blutko prenosy, tak mam pocit ze synchronizacia funguje aj bez uvedeneho postupu, o mozno sa mylim…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.