iStat Pro – monitorovanie aktivít systému

iStat Pro A máme tu ďalšiu aplikáciu z rodiny Widgetov do nášho Dashboard-u. Jedná sa o monitorovací program systému a procesov. Užívatelia Linuxu určite poznajú ekvivalent GKrellM a užívatelia Windows majú možnosť niečo nové spoznať. :)

iStat nám poskytuje prehľadné informácie o našom hardwaresoftware. Zobrazovaná je záťaž každého CPU (jadra), stav a veľkosť operačnej pamäti, veľkosť a využitie diskového priestoru, stav siete, objem prenesených dát, uptime systému, systémové procesy, stav batérie, hodnoty zo senzorov na snímanie teploty a rýchlosti otáčok ventilátorov. Všetko je to pekne prehľadne rozdelené, ako vidieť na screenshote vľavo.

Samozrejmosťou je skin-ovateľnosť na iný farebný štýl. iStat sťahujte na tomto URL odkaze.

komentárov
  1. Aha, tak som sa docital na blogu vyrobcu, ze posledna verzia s tym ma problem, ale predchadzajuce verzie to ukazovali v pohode. Predpokladam, ze co skoro vyjde nova opravna verzia a tam by to uz moholo byt v poriadku. Nebojte sa, nie ste sami, tuto chybu uz avizovalo viacej uzivatelov vyrobcovi :)

  2. no neviem, ja pouzivam uz niekolku verziu iStat, ale zatial vsetky mali u mna uvedeny problem… :(

    ale ako celok je iStat rozhodne fajn “udelatko” :)

  3. [Jarmille]

    Pokud si vzpomínám, tak verze 3.0 až 3.2 (možná i 3.3) mi na PPC (G4 a G5) občas sletěly a zahýbaly s výkonemCPU, takže byly docela problematické a používal jsem tehdy raději iStat nano.

  4. Jeden z najlepsich a najuzitochnejsich widgets. Navyse aj dobre vyzera, takze pre mna by bol favoritom pri nejakom hlasovani o najlepsom widgete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?