Ekvalizér iTunes – nastavenie

Ak máte lacnejšie alebo slabšie reproduktory, pravdepodobne nie je zvuk mp3 v iTunes najlepší. Je jasné, že neexistuje žiadne ideálne nastavenie ekvalizéra pre hromadu pesničiek rôznych žánrov, ale pokiaľ máte fakt slabé reproduktory alebo si k notebooku napájate malé „šumítka“, môže sa Vám hodiť toto nastavenie ekvalizéra. Malo by to znateľne zlepšiť (ne)kvalitu zvuku.

Tento tip platí samozrejme aj pre iTunes na Windows.Ekvalizér nastavte podľa nasledujúceho obrázka a uložte si preset pod vlastným menom. Nezabudnite zaškrtnúť ON.

zdroj: http://www.macosxhints.com

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.