37signals Backpack widget pre Dashboard

Ak ešte nepoznáte 37 signals – je to spoločnosť zaoberajúca sa vývojom web aplikácii s obrovským celosvetovým úspechom. Trochu sa inšpirujú prístupom Apple a ich aplikácie poskytujú menej ako konkurencia – zámerne. Snažia sa zbytočne nekomplikovať prácu a užívatelia majú k dispozícii len to, čo skutočne potrebujú.

Jedna z ich aplikácii zdarma je aj Backpack, online notes a poznámkový blok, v ktorom si môžete písať vaše poznámky, pripomienky, úlohy a činnosti, stretnutia, ktoré musíte zariadiť alebo aj pridávať fotografie a súbory. Ide predovšetkým o to, že je prístupný z hocikadiaľ na svete. Ak meníte prostredie, počítače alebo nestíhate synchronizovať všetky mobilné a desktopové zariadenia, je to veľká výhoda.

Pre BackPack je dostupný aj Widget do Dashboardu, ktorý sa Vám môže hodiť – nemusíte si poznámky a pripomienky písať na webovej stránke, ale v tomto malom Widgete. Všetko je hneď po pridaní automaticky odoslané na server BackPack, akoby ste to písali priamo na webstránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.