37signals Backpack widget pre Dashboard

Ak ešte nepoznáte 37 signals – je to spoločnosť zaoberajúca sa vývojom web aplikácii s obrovským celosvetovým úspechom. Trochu sa inšpirujú prístupom Apple a ich aplikácie poskytujú menej ako konkurencia – zámerne. Snažia sa zbytočne nekomplikovať prácu a užívatelia majú k dispozícii len to, čo skutočne potrebujú.

Jedna z ich aplikácii zdarma je aj Backpack, online notes a poznámkový blok, v ktorom si môžete písať vaše poznámky, pripomienky, úlohy a činnosti, stretnutia, ktoré musíte zariadiť alebo aj pridávať fotografie a súbory. Ide predovšetkým o to, že je prístupný z hocikadiaľ na svete. Ak meníte prostredie, počítače alebo nestíhate synchronizovať všetky mobilné a desktopové zariadenia, je to veľká výhoda.

Pre BackPack je dostupný aj Widget do Dashboardu, ktorý sa Vám môže hodiť – nemusíte si poznámky a pripomienky písať na webovej stránke, ale v tomto malom Widgete. Všetko je hneď po pridaní automaticky odoslané na server BackPack, akoby ste to písali priamo na webstránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.