Bleskovka: Apple “uvoľnil” 215 aplikácií pre iPhone

Pre iPhone bolo pred dvoma dňami na adrese http://www.apple.com/webapps/ vydaných 215 web-aplikácií (AJAX) dizajnovaných pre iPhone a iPod Touch. Aplikácie sú rozdelené do kategórií podľa zamerania: zábava, hry, produktivita, vyhľadávacie nástroje, social networking, šport, cestovanie, utility, výpočty a počasie. Vyrobili ich rôzne známe webové spoločnosti, väčšinou sú veľmi jednoduché a všetky sa spúšťajú otvorením URL. Množstvo z nich existuje už dlhšiu dobu, teraz ich len Apple zaradil na vlastnú oficiálnu podstránku.

Developeri môžu pridávať svoje vlastné aplikácie. Apple zrejme musí preverovať ich funkčnosť a následne ich otaguje ako „Staff pick“, čiže odporúčaný výber Applu.

komentáre
  1. Mne sa velmi zapacila aplikacia Tap & Go, ktora na google maps vyznaci presnu polohu, kde sa prave nachadzate. Tym takmer uplne vynahradi GPS modul, ktory mozno bude v 2 generacii iPhone. Jedine je potrebne pripojenie na net, ale to uz aj cez WiFi prestava byt problem v centrach vacsich miest aj na Slovensku.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.