Automatické hodnotenie skladieb pre iTunes

Táto freeware utilita analyzuje skladby v iTunes a na základe toho, ako často bola skladba spustená alebo preskočená, jej pridelí hodnotenie.

Program je určený pre všetkých, ktorí sú priveľmi váhaví pri prideľovaní hodnotenia. AutoRate je pre nich perfektný nástroj: jednoduchý a chladný výpočet ohodnotí pesničky na základe faktov.Nástroj môžete spustiť kedykoľvek a dá sa obmedziť len na hodnotenie konkrétneho playlistu. Takže ak chcete, aby sa AutoRate nedotýkal pesničiek, ktoré ste si už ohodnotili, stačí si vytvoriť smart playlist, ktorý bude obsahovať napr. len pesničky bez hodnotenia. Keď však máte záujem hodnotiť skladby opakovane, program prichádza s AppleScriptovým pomocníkom, ktorého si s pomocou priloženého ReadMe súboru (textového súboru s inštrukciami) nastavíte napr. na každodenné hodnotenie.

Ak chcete obmedziť vplyv na hodnotenie v čase neprítomnosti, odporúčam použiť program Home Zone (Automatická reakcia na vzdialenosť a umiestnenie počítača), o ktorom som písal minulý týždeň. Dá sa veľmi jednoducho nastaviť, aby zastavil prehrávanie.

Podmienky na spustenie: iTunes 7 a aspoň Mac OS X 10.3.9, PowerPC alebo Intel Mac.

Stránka programátora: http://tzisoftware.com/…cts/autorate

Priamy link na program: http://tzisoftware.com/….4.2.dmg.zip

komentárov
  1. Mne to už 2x rozbilo databázu pre iTunes… neeixistuje soft, ktorý neni naviazaný na verzie databáz podla iTunes a niečo na ten spôsob?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…