Automatické hodnotenie skladieb pre iTunes

Táto freeware utilita analyzuje skladby v iTunes a na základe toho, ako často bola skladba spustená alebo preskočená, jej pridelí hodnotenie.

Program je určený pre všetkých, ktorí sú priveľmi váhaví pri prideľovaní hodnotenia. AutoRate je pre nich perfektný nástroj: jednoduchý a chladný výpočet ohodnotí pesničky na základe faktov.Nástroj môžete spustiť kedykoľvek a dá sa obmedziť len na hodnotenie konkrétneho playlistu. Takže ak chcete, aby sa AutoRate nedotýkal pesničiek, ktoré ste si už ohodnotili, stačí si vytvoriť smart playlist, ktorý bude obsahovať napr. len pesničky bez hodnotenia. Keď však máte záujem hodnotiť skladby opakovane, program prichádza s AppleScriptovým pomocníkom, ktorého si s pomocou priloženého ReadMe súboru (textového súboru s inštrukciami) nastavíte napr. na každodenné hodnotenie.

Ak chcete obmedziť vplyv na hodnotenie v čase neprítomnosti, odporúčam použiť program Home Zone (Automatická reakcia na vzdialenosť a umiestnenie počítača), o ktorom som písal minulý týždeň. Dá sa veľmi jednoducho nastaviť, aby zastavil prehrávanie.

Podmienky na spustenie: iTunes 7 a aspoň Mac OS X 10.3.9, PowerPC alebo Intel Mac.

Stránka programátora: http://tzisoftware.com/…cts/autorate

Priamy link na program: http://tzisoftware.com/….4.2.dmg.zip

komentárov
  1. Mne to už 2x rozbilo databázu pre iTunes… neeixistuje soft, ktorý neni naviazaný na verzie databáz podla iTunes a niečo na ten spôsob?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.