Apple Rumor Generator

V poslednom čase sa okolo Apple objavuje veľa chýrov. Pokiaľ sledujete zahraničné Apple weby, hneď Vás napadnú aspoň 3 výmysly. Všetky začínajú znením „Informátor nás informoval…“, „Zdroje hovoria…“, „Podľa nemenovaného…“. Mnoho z nich sú skutočne smiešne chýry bez logiky – začína to byť totiž v móde. Blogy si preto z celého rumor humbuku uťahujú.

Apple Rumor Generator od Apple Gazette nepotrebuje komentár. Vygenerujte si blud.

An operative deep inside Apple has given us this exclusive news about a Ultra Portable Mac Pro no later than Fourth Quarter 2007.

komentárov
 1. Moc prepracovane to neje,vygenerovalo mi to toto.

  Our Apple informant has confirmed earlier resports that we will see a 8 Core Macbook Pro or Wifi Enabled AppleTV at Third Quarter 2007

  0
  0
 2. Ale já informátora vážně mám :). Pracuji ve firmě kde se davají jablíčka dohromady. Něco málo ke mně prosákne. Ale musim říct, že minimum.

  0
  0
 3. 2 Piiki: Mám svůj blog. Například o iPhone jsem psal z 99% jistotou :o). Samozřejmě nikdo u nás nevěděl parametry, ale to že bude se vědělo. A podle informací, které mám teď nás v brzké době čeká tichý update iMaců, ale ještě to není 100%. Ale pššt :).

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.