MaxConnect – 8 interných harddiskov v Mac Pro

Mac Pro s procesormi Intel Xeon prešiel oproti Powermac G5 vnútorným redizajnom. Vďaka elektricky úspornejším a menej hrejúcimi procesormi Intel s menším chladením bolo možné uvoľniť podstatne viac miesta pre ostatný hardware. Do Mac Pro môžete namontovať 4 pevné disky bez použitia skrutkovača alebo káblov. Ak Vám to nestačí, môžte použiť aj externé FireWire disky. Produkt MaxConnect však rozširuje možnosti Mac Pro až na 8 interných pevných diskov, spolu 4TB úložného priestoru. Tieto disky sa montujú do priestoru pre optické mechaniky. 8 diskov v RAID0 ponúkajú prenosovú rýchlosť až 470MB/s – výborne pre videostrižne. MaxConnect si môžete detailne pozrieť na stránke MaxUpgrades, kde je ho možné aj zakúpiť.

Na tej istej stránke sú k dispozícii aj MaxSinky – mohutné pasívne chladiče pamätí FB DIMM, ktoré takéto odvádzanie tepla v Mac Pro vyžadujú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?