MaxConnect – 8 interných harddiskov v Mac Pro

Mac Pro s procesormi Intel Xeon prešiel oproti Powermac G5 vnútorným redizajnom. Vďaka elektricky úspornejším a menej hrejúcimi procesormi Intel s menším chladením bolo možné uvoľniť podstatne viac miesta pre ostatný hardware. Do Mac Pro môžete namontovať 4 pevné disky bez použitia skrutkovača alebo káblov. Ak Vám to nestačí, môžte použiť aj externé FireWire disky. Produkt MaxConnect však rozširuje možnosti Mac Pro až na 8 interných pevných diskov, spolu 4TB úložného priestoru. Tieto disky sa montujú do priestoru pre optické mechaniky. 8 diskov v RAID0 ponúkajú prenosovú rýchlosť až 470MB/s – výborne pre videostrižne. MaxConnect si môžete detailne pozrieť na stránke MaxUpgrades, kde je ho možné aj zakúpiť.

Na tej istej stránke sú k dispozícii aj MaxSinky – mohutné pasívne chladiče pamätí FB DIMM, ktoré takéto odvádzanie tepla v Mac Pro vyžadujú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.