Leopard v marci 2007

Podľa aktuálnych informácií je oficiálne uvedenie systému Mac OS X 10.5 Leopard naplánované na 24. marec 2007. Je to presne 6 rokov od uvedenia Mac OS X 10.0 (Cheetah). Cena by mala byť štandardná – 129 dolárov, u nás okolo 4 500 SK. Tento dátum vychádza na sobotu a je možné, že oficiálne Apple predajne budú otvorené už v piatok a až do polnoci, aby mohli predávať tento operačný systém.

Dnešná správa sa nezhoduje s prvým tvrdením o uvedení Mac OS X Leopard v januári 2006 na Macworld Expo. Je ale pravdepodobné, že Steve Jobs odhalí ďalšie skryté tajomstvá Leoparda na tejto prezentácii, ktoré nechcel prezradiť v novembri, aby zabránil konkurenčnému Microsoft-u v kopírovaní aj ďalších funkcií a vlastností. Windows Vista je už totiž v tomto čase nemenná a vo výrobe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.