Leopard v marci 2007

Podľa aktuálnych informácií je oficiálne uvedenie systému Mac OS X 10.5 Leopard naplánované na 24. marec 2007. Je to presne 6 rokov od uvedenia Mac OS X 10.0 (Cheetah). Cena by mala byť štandardná – 129 dolárov, u nás okolo 4 500 SK. Tento dátum vychádza na sobotu a je možné, že oficiálne Apple predajne budú otvorené už v piatok a až do polnoci, aby mohli predávať tento operačný systém.

Dnešná správa sa nezhoduje s prvým tvrdením o uvedení Mac OS X Leopard v januári 2006 na Macworld Expo. Je ale pravdepodobné, že Steve Jobs odhalí ďalšie skryté tajomstvá Leoparda na tejto prezentácii, ktoré nechcel prezradiť v novembri, aby zabránil konkurenčnému Microsoft-u v kopírovaní aj ďalších funkcií a vlastností. Windows Vista je už totiž v tomto čase nemenná a vo výrobe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.