Crossover 6.0 RC1

CrossOver team práve vydal novú verziu populárneho programu Crossover. Crossover je WINE implementácia pre Mac OS X, ktorá umožňuje spúšťat Windows aplikácie na Macu bez emulácie a bez nutnosti spúšťat virtuálny počítač. Oproti Parallels Desktop alebo VMWare Fusion je to trochu odlišný prístup.

Nová verzia prináša okrem mnohých opravených bugov a vyriešených problémov aj lepšiu podporu hry Half-Life 2 a programov z balíka Office. Práve kvôli tejto hre je program obľúbený. V novej verzii by už mali fungovať v HL2 aj DirectX8 efekty.

Kompletný zoznam opráv a informácie o produkte si môžete pozrieť na oficiálnych stránkach programu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.