WWDC 2009

Domov Diskusné Fóra Ostatné WWDC 2009

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61880
    gidy
    Účastník (Participant)

    Spoločnosť Apple oznámila dátum konania jej konferencie WWDC 2009. Ako sa pôvodne očakávalo, bude sa konať v dňoch 8 až 12 júna tohto roka. Vo všeobecnosti sa očakáva, že konferencia prinesie minimálne dve hlavné novinky.

    Prvou z nich by malo byť predstavenie novej verzie komunikátora/mobilného telefónu iPhone 3.0 OS. Druhou očakávanou novinkou je ďalšia generácia operačného systému od Apple pre ich počítače. Nesie označenie Mac OS X Snow Leopard.

    okopirovane z: http://www.zive.sk/Bleskovky/Apple-oznamil-datum-WWDC-2009-ocakava-sa-novy-OS-X/sc-4-a-282008/default.aspx :)

    #153836
    iFiko
    Účastník (Participant)

    Tesim tesim ale dufam, ze nebude novy iPhone, lebo potom bude moje 3G-cko ziarlit.

    #153872
    7764803
    Účastník (Participant)

    Tiež dúfam, že nový iPhone nebude. A keď bude, tak dúfam, že T-Mobile spraví nejakú akciu pre majiteľov iPhone 3G. Mám na mysli niečo ako, že si zaplatím za nový iPhone napr. 250 € a budem môcť pokračovať v paušále, ktorý už mám s iPhonom 3G.

    #153883
    macblogger
    Účastník (Participant)

    7764803:
    ??? čo to je za somarinu ???

    ja mam Blackberry 8320 a vyšlo nove Blackberry Bold , tak by som zaplatil par korun , oni by mi dali novy model a ja v pohode pokracujem v pausale….?????
    A kebyze cisto teoreticky vychadzal novy model kazdy mesiac , tak ja by som mal kazdy mesiac novy mobil za skromny doplatok ?????

    Mal by si si na chvilu odskocit do reality……

    #153884
    Hypnotize
    Účastník (Participant)

    niekto si bude musiet zvyknut, ze pri apple vychadzaju updaty hardwaru kazdy rok alebo dva a jeho model nebude vzdy najnovsi :) presli sme s tym vsetci, taky je zivot :D

    #153889
    iDominica
    Účastník (Participant)

    ano,ano bohuzial:( na Snow Leooparda sa brut tesim…ja som prve myslela ze to je len nejaka konferencia pre vyvojarov lebo na maily bolo pisane ze tam bude nejaka vyucba pre vyvojarov ci co…

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.