Hry na Mac

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Hry na Mac

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 54 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54988
    Ďuro
    Účastník (Participant)

    Vie mi niekto poradiť ako je to z hrami na maci? Berú aj napálené hry /mám napálenú hru na mac a MBP ju neberie/ako bežné PC? Neviem kúpiť nikde originál hry predávajú sa vôbec v SR?

    #109545
    Delfor
    Účastník (Participant)

    Hry sa daju kupit len ich je samozrejme menej ako na Win. Co sa tyka napalenych tak s tymi nie je ziaden problem napr. ja som dnes skusal Jedi academy a bez problemov sla. Co je medzi subormi tej hry co ti MBP neberie?(ja len tak ci to je isto Mac verzia). Este co sa tyka tych originalov tak aj na nejakom fore sa tu riesilo ake hry ma objednat SWP predajna v Poluse, cize tam by fakt nemal byt problem. Mimo ineho mas este vzdy moznost nakopnut Win.

    #109650
    Ďuro
    Účastník (Participant)

    Neviete ako mam nainštalovať napalenu hru aj s crackom aby sa nainštalovala? Hra je PREY.

    #109675
    DoNaLd
    Účastník (Participant)

    Duro: Prepac, ale taketo veci tu nebudeme podporovat !

    Aj pre ostatnych: A bol by som rad, keby sa tu v buducnosti uz otazky podobneho typu neobjavovali !!
    Dakujem

    #109676
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Nieje problem kupit akukolkvek hru na Mac (Samozrejme mac hru) ked nie na Slovensku tak v Cechach v s Rakusku alebo na hoc ktorom europskom online shope. Staci si vyguglit.

    Inac vyuzivam tuto temu na moju zasadnu otazku kedy pride do SWP – C&C Tiberium Wars prosim pekne. Zavezne si rezervujem, objednavam, chcem chcem chcem. ???

    #109683
    Aleks
    Moderátor

    Ked si chceš záväzne objednať najlepšie napísať na aprpolus@swp.sk a oni ti odmailujú keď im to dojde ;)

    #110935
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Na brokenstones.cn toho najdes dost .. a mozes parit, kolko sa ti raci ..

    #110939
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Kompi: Ako mám zohnať Invite code? Nepatrím do žiadnej z tých stránok.

    #113327
    Jack
    Účastník (Participant)

    aaaaaaaaaaaaach kedy sa konečne objaví Call of Duty 4 na Mac

    #113328
    Macker2
    Účastník (Participant)

    jack cakam na to jak na udene :-) fakt neviem niekto uz niaky termin niekde ??? kedy vide a ci vobec “dufam” vide COD4 ???

    #113329
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    COD 4 na PS3 je poriadna pařba. Neviem však, ako to bude vyzerať s Mac verziou, keďže aj tá PC trochu zaostáva.

    #114410
    obor
    Účastník (Participant)

    Podla diskusie na MacRumors, ASPYR zatial neuviedol, ze zacal pracovat na Mac verzii COD4…

    #114444
    gaze
    Účastník (Participant)

    COD 4 je fakt super. na hry by som ale kazdopadne preferoval konzoly…

    #114452
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Na takej dlhsej ceste v zahranici ta potesi aj Age of Empires na MacBooku :D

    #114453
    Kompi
    Účastník (Participant)

    COD 4 mam pod bootcampom, da sa, ale crysis ma viac bavila, aj ked ku koncu hry trhala ako svina ma mojom novom MBP 2,2

    #114458
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Videl som pekné fyzikálne simulácie Crysis. Ten engine je úplne úžasný. Dúfam že Crysis bude aj pre PS3.

    Btw. aby som sa len nerozplýval, prichádza otázka: Neviete, či Macy (Mac Pro, do iného nestrčíte) podporujú AGEIA PhysX?

    #114460
    Kompi
    Účastník (Participant)

    MLN je to trochu off topic ale :

    http://cdr.cz/a/22197

    Na tom serveri je clankov vela,

    http://cdr.cz/a/14772

    prvy hovori, ze je aj mobilna verzia. Ked si to postudujes, zistis, ze to nikto nepodporuje, len pari hier a aj tam je vykon otazny, v podstate ak to nedaju do PS3, tak to uplne zanikne, a to ich uz navyse kupila, len si nepamatam ci nvidia alebo ati a tym koncia. Lebo tieto spolocnosti chcu dat akceleraciu fyziky do GPU.

    #114466
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    V tom prípade je to už v PS3 je, len o tom akosi neinformovali v žiadnych dokumentoch o PS3. Zaujímavé… Zaujímal som sa o to len preto, pretože práve v Cry Engine 2 používajú nejaký nový “revolučný” spôsob fyzikálnej simulácie.

    Čítal som ešte nejaké články a zdá sa, že je skutočne v PS3 a asi aj XBOX 360 (nie sú to extra dôveryhodné zdroje). Už sa teším, ako budem pariť COD4. :D

    Vďaka za odpoveď, Kompi.

    #114475
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Kompi: Crysis si hral pod Vistou alebo XP? Nerobilo to problemy? Niekde na tomto fore som sa docital, ze to pada kvoli driveru na grafiku… Neviem sa rozhodnut, ktory win supnut cez Boot Camp. XP by asi bodlo lepsie, ale Vista s DX10…hmmm:) Sice aj tak neviem ci by to MBP 2,4 zvladol (povodnych 2GB RAM)..

    #114487
    Kompi
    Účastník (Participant)

    A ten kto to na fore riesil som bol ja.

    Z mojej skusenosti, urcite si daj vistu, ak mas Ge Force grafiku v notebooku, co urcite mas lebo mas novy MBP. U ati totizto problem z grafikou nie je.

    Ale k veci. Mal som XPcka, paril som crysis bez akehokolvek problemu tak do 2/3 in hry, potom to zacalo padat, a padalo stale potom kazdych 5 minut. Rozdiel je v tom, ze ked ti to spadne pod XP tak mas bluescreen, pomoze jedine restart. Co das najnovsie drivery, ci spravis cokolvek na XPckach, nepojde to.. aspon mne to neslo s dostupnymi update-ami pred 2 tyzdnami.

    Daj Vistu. Vo viste mi to tiez sem tam spadne. Rozdiel v driveroch je ale taky, ze blby program sposobujuci pad zriesi driver a restartne obsah grafiky. V podstate to znamena, ze ti vista vyhodi okno, ze program chce zavriet, no hra sekne na sekundu a ide dalej, nie vo fulscreene, ale ide dalej. Takze parit sa da.
    A hlavne ziaden bluescreen, ziaden restart, a nepada to casto, asi tak po 2 hodinach hrania , niekedy skorej.

    Len doplnim, ze eror je Loop infinite error, hlasi problem v XP s nv4_disp.dll, na googli najdes kopec o tom.

    Takze daj vistu a pridaj aj RMclock a podtaktuj procak . nechaj nasobic tak, len voltaz daj na 0,937V, to potom ide kludne na 69 stupnov CPU pocas celeho hrania. Inak budes mat huciaci stroj o na 85 stupnov CPU a v hre mozno o 2FPS viac.

    Vela stastia a Excelent Armor … :)

    Kompi

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 54 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.