zmena mac adresy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software zmena mac adresy

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59435
    filiphrkel
    Účastník (Participant)

    sory ze tu spamujem ale fakt mi to nejde ani cez daddymac madafaka
    uz ma to serie co je s tym, hodte mi tu riesenie co mi pojde nie nahadzete mi
    tu linky v ktorych je tiez len chaos a z toho nefunkcne asi vsetky

    dik

    #135612
    renad
    Účastník (Participant)

    Ak si to nepochopil, tak tému ti zamkli nielen preto, že je duplicitná, ale aj preto aby pokračoval v niektorej z rozbehnutých vlákien – ak teda máš záujem. Tak by si aspoň zistil, že sa tu chlopi o to snažia, radia si, atď.
    Tieto duplicitné témy tu nikomu nepomôžu :)

    #135614
    filiphrkel
    Účastník (Participant)

    no ale vacsina je zastarala a neaktualna, mne ako pouzivatelovi tohto fora sa nechce rolovat v starych prispevkoch
    chcem novy kde to bude polopate vylozene, ja viem pouzivat vyhladavanie ale v tejto veci som bezradny

    #135615
    renad
    Účastník (Participant)

    No veď práve, že obe témy sú svieže (2-5 dní), mňa osobne netrápi tento problém, ale čo ak v budúcnosti bude ???
    A ja som sa snažil googliť, aj som to našiel, kde to je vyriešené, ale zdá sa – ako hovoríš – je to neaktuálne.
    Asi je to fakt problém, a keďže ja nie som odborník na sieťové záležitosti, tak len ticho sledujem diskusiu.
    Nič v zlom :)

    #135617
    Aleks
    Moderátor

    Filip, nepochopil si o čo nám ide.
    Je úplne zbytočné a nepraktické mať 10 tém o MAC adresách, lebo človek čo bude mať tiež takýto problém sa nedohľadá. Ak ti stará téma (toto sa vzťahuje na ľubovoľne starú tému aj keď táto má asi 2 dni) nepomohla, proste do nej napíš “Ahojte, mám tiež tento problém ale nič z tohto mi nefungovalo” a môže sa daľej pokračovať v diskusii tam. Takže pokračuj tu http://forum.www.macblog.sk/discussion/5082/zmena-mac-adresy-ozaj-to-nejde/#Item_7
    A toto zamykám. Nič proti tebe, ide o to udržať to tu prehľadné. Ďakujem.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.