Zmena formátu dokumentov

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Zmena formátu dokumentov

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
 • Autor
  Príspevky
 • #70799
  Lukáš Raynor Majer
  Účastník (Participant)

  Zdravím, mám veľa súborov s príponou *.pages, čo píšem v škole na mojom MacBooku. Problém je teraz v tom, že si ich chcem vytlačiť, ale môj MacBook a naša tlačiareň sa nekamarátia a keby aj, aj tak by som zvážil jej inštaláciu na MacBook. Proste potrebujem niečo, čo vie súbory s príponou *.pages prekonvertovať na *.doc. Viem, samotný Pages z iWorku má funkciu export kde si môžem ľubovoľný *.pages súbor skonvertovať do formátu *.doc, problém je v tom, že to pôjde po jednom a každý súbor by som musel otvárať a ručne exportovať a súbory mi navyše stále pribúdajú… preto hľadám niečo čo vie viaceroro súborov naraz prekonvertovať z formátu *.pages na *.doc alebo *.pdf. Potrebujem ich totiž vytlačiť a na stolnom počítači, s ktorým funguje tlačiareň, je Windows XP, čiže tlačiť priamo *.pages súbory nemôžem. Ďakujem za každú dobrú radu.

  #221874
  sleepwalk3r
  Účastník (Participant)

  hromadna kovnerzia neviem ako ale pages a vlastne celkovo cely Mac OS X system dokaze vsetko co sa da vytlacit prekonvertovat do pdf.
  Staci dat print (aj ked neni naisntalovana tlaciaren) a dole v rohu zvolit tlacidlo “pdf -> save as pdf..”

  #221899
  raul
  Moderátor
  #221920
  Mapple
  Účastník (Participant)

  Hm, nepíšeš síce aká je to tlačiareň, ale ja v pohode viem tlačiť z Mac-a cez win XP. T.j. tlačiareň je pripojená k PC s XP-čkom. Samozrejme, musím mať nainštalovaný driver tlačiarne v Macu.

  #221931
  Xorpi
  Účastník (Participant)

  skus premenovať koncovku :D

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.