Zaseknutia sa v DFU mode na iphone 4.

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Zaseknutia sa v DFU mode na iphone 4.

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77211
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Vie niekto poradit ako sa da dostat zo zaseknuteho dfu modu???Skusal som aj redsnow a veci tomu podobneale stale nic a ked dam restore tak sa mi naistaluje firm ale ked sa ma spusti tel tak nic!furt ostane v dfu mode vzdy ked strcim kabel do neho tak sa mi pusti itunes a oznami mi ze je treba restore!
    DAKUJEM.

    #261803
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    A este jedna vec: Ked vipnem iphone a chcem ho znovu zapnut nejde!!
    Automaticky po vipnuti sa hodi do dfu mode!

    #261810
    n3lson
    Účastník (Participant)

    jak vies, ze je to DFU mode?, mas tam ikonu itunes?

    #261811
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    nemam tam nic len ked ho dam na kabel tak iTunes automaticky napise ze chce restore!
    A druha vec moze pri jb odist lcd???

    #261812
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    Nie

    #261814
    tiborissimo
    Účastník (Participant)

    davas tam custom fw alebo original?

    #261816
    Lens
    Účastník (Participant)

    Mám velmi podobny problem na 3GS . Iphone sa stale hadze do DFU modu a ked dam restore cez itunes tak loading bur zamrzne na uplnom konci (uz chyba len milimetrik) a nic. Ked ho vitiahnem napise error 9. Ak nacitam iny fw ako ponuka iTunes tak bud vyskoci error 1604 alebo este jeden ale zabudol som cislo. Skusal som aj jailbreak cez kadeco, bootoval som tam od 4.0 po 4.3 a nic . Raz sa mi podla urciteho postupu podarilo nahodit jailbreaknutu 4.3.1 ale neslo nic (ani BT ani 3G ani WIFI ani GPS) Uz ma to prestava bavit

    #261818
    n3lson
    Účastník (Participant)

    daj si tam custom firmware, ktory si spravis cez pwgn alebo snowbreeze, uz je to mozne aj na verzii 4.3.2…a ked ti to nahodou sekne tak skus tiny umbrella..na kick out

    #261824
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    tiborissimo: skusal som aj orig aj custom len tak ….. secko islo mal som tam cidiu a nieco som install cez nu a zrazu sa mi vypol lcd a nic …. teraz ked ho dam do itunes urobi secko ok ale lcd furt nejde, neviem ako je to mozne!!§

    #261836
    Guess
    Účastník (Participant)

    naco instalujes nieco ked nevies naco to je???

    #261840
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    guess: fakt dobra rada!!!

    #261857
    Lens
    Účastník (Participant)

    Jokerx2: Sorry ze som sa ti tu nasackoval… dufam ze ti to navdi ale mam podobny problem.

    N3lson: Dik vyskusam to. Ja som mal 3Gcko a uz je to nejaky ten piatok co som naposledy robil jailbreak a za tu dobu sa toho dost zmenilo. Teraz cistam ze sa lisia 3GSka na OLD a NEW co sa tyka bootu vseliake BB a unlocky atd. Este niesom uplne zorientovany. nevies kde by som si to vedel nastudovat. mam na mysli nieco take kde najdem vsetko na kope.

    Guess: A naco sa ty vyjadrujes ked nevies pomoct?

    #261861
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Lens: napis mi mail aku mas verziu, atd…a ja ti rad pomozem..

    #261862
    Lens
    Účastník (Participant)

    n3elson: Mail som nenasiel . pridal som si ta na skype.

    #261913
    Kub1k
    Účastník (Participant)

    jednoznace aplikacia RecBoot…dostupna pre OS X aj Win

    #261956
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Lens:V pohode.
    Jedna vec mi to vyriesila total restore cez iTunes ale islo o to ze musis vymazat gs.apple.com vsetky riadky v hosts file to najdes:windows\system32\ets\…..
    Teda ak si niekedy pouzil tinyumbrella alebo si robil downgrade!

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.