WWDC 2017 – všetko sem

Domov Diskusné Fóra Ostatné WWDC 2017 – všetko sem

Zobrazujú sa 4 príspevky - 21 až 24 (z celkového počtu 24)
  • Autor
    Príspevky
  • #511448
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tak na druhú stranu watchOS je systém sám o sebe preplnený blbosťami od počiatku. Keď ho predstavili, bol v tom taký zmätok, myslel som, že systém bude veľmi jednoduchý a intuitívny, že bude obsahovať zlomok základných funkcií, nie je sa čomu čudovať, že watchOS ako taký nemá čo nové priniesť, jediné čo môže priniesť je vylepšenie UI, čo prakticky watchOS 4 obsahuje, no nevýrazne…  WATCH sú asi jediný produkt od Apple, ktorý je predovšetkým o HW, tam je nutné priniesť ďalšie senzory…

    #511664
    iTuxx
    Moderátor

    ale celkovo su watch nedomyslene podla mna. Uz len to, ze aby som videl cas, musim zdvihnut ruku a display nezobrazuje stale, je sprostost. Naco je mi kopec funkcii, ked taku trivialnu vec ako cas si neviem zistit hned ale musim sibrinkovat s rukou ako postih. Mna 4 rocna prax so smart hodinkami naucila toto: always on display, dlha vydrz na bateriu a kvalitne notifikacie. Ziadne ine veci mi netreba. Ziadne senzory, ani aplikacie. Na to mam telefon. Smart watch maju byt len pomocnik. K nim maju vyrabat iba miliardu remienkov a farebnych variacii samotneho zariadenia. Ostatne veci su podla mna zbytocnost. Akoze, ok, nech spravia aj taku ediciu pre aktivneho cloveka, ale pre ostatnych nech zvysia vydrz baterie a daju display schopny zobrazovat info nonstop.

    Ked mi dosluzia Pebble Time, tak pojdem bud do Vector Smartwatch, alebo Garmin Fenix

    #511683
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Momentalne asi najlepsia kupa MBP co som nasiel je refurbished base 15′ z US Apple Store. Je to sice 2016 model ale stoji 2070$ aj s danou. Ten rozdiel v cene je obrovsky ???? @jfk Co takto pozriet nemecky refurbished store?

    #511691
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Čo? :D mám ti to pozrieť či čo chceš ????????

Zobrazujú sa 4 príspevky - 21 až 24 (z celkového počtu 24)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.