WWDC 2013

Domov Diskusné Fóra Ostatné WWDC 2013

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 74 )
  • Autor
    Príspevky
  • #357109
    andrej804
    Účastník (Participant)

    tie nove macbooky air maju procesory taktovane na 1.3 ghz…

    #357110
    ivaiva
    Účastník (Participant)

    Air už je v Apple store. Za pár dní snáď aj u nás. Staré sú už aj tak vypredané.

    #357111
    bawy
    Moderátor

    Tá nová airport extreme? to je sranda alebo čo? neviem to nejak poňať…

    #357113
    andrej804
    Účastník (Participant)

    v Trnave otvorili istore :D

    #357116
    EdDy
    Účastník (Participant)

    andrej804: a na WWDC to nepovedali? hanba im :D

    #357118
    andrej804
    Účastník (Participant)

    :D

    #357119
    petiar
    Účastník (Participant)

    Trošku som si pripadal ako na predvolebnom meetingu nejakej politickej strany. Samé sľuby, každý z nich sprostosť ktorá už dávno mala fungovať a popritom všetkom nefungujú úplne základné veci. (http://whyapplesucks.tumblr.com).

    #357141
    dfx
    Účastník (Participant)

    petiar: Aky Apple hater je zrazu z teba. V pohode predaj tej svoj G5 iMac a kup si nieco s Windows. Na nom ti nejde uz ani Mac OS X 10.6 tak tazko mozes pisat, co este nejde v OS X. Toto bola konferencia pre vyvojarov.

    #357143
    martin.zlek
    Účastník (Participant)

    Aký máte názor na nový macbook air? Mám kúpiť ten alebo retinu 13″…už naozaj nchcem čakať dalších x mesiacov :(

    #357145
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Mac Pro vyzerá parádne. A design iOS7 je nový, na prvý pohľad môže niekomu pripadať zle, no mne sa celkom páči.

    #357146
    maiob
    Účastník (Participant)

    velka spokojnost vyborna prezentacia, vtipna, inovativna, a vsetci budu hladat chyby na iOS7 no bohuzial ziadne nie su… vyzera o trochu dospelejsie z mojho pohladu a uz to chcelo po tych rokoch zmenu, Johny vie co robi, radio airdrop atd velke plus .. a tak isto OS X Mavericks .. super

    #357147
    zero0x
    Účastník (Participant)

    @martin.zlek: Ak chces mat Retina displej a pockas este 3-4 mesiace, tak cakaj. Inak kupuj. :-)

    #357151
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tie Airpotry sú divné, nepáčia sa mi zatiaľ a z iOS 7 mám zmiešané pocity, OS X a iCloud sú celkom super. Mac Pro sa mi moc nepáči oproti predchádzajúceho ikonického dizajnu svetlého hliníku ako aj všetky ostatné macbooky, ale vyzerá ajtak zaujímavo, akurát inak, snáď si zvykneme a časom sa ukáže že to aj iOS 7 boli dobré zmeny, zmeny, to je to správne slovo, dúfajme, že svieže a časom sa to ešte vylepší a ukáže, že boli aj správne :)

    #357152
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ten AirPort Extreme a TimeCapsule sú dobrý výpek :D :D to nechápem vobec akože čekujte :
    Screen Shot 2013-06-10 at 23.11.01.png
    -ako nepoužívam ani jedno ani druhé, ale tak to je pekné hebedo teraz :DD

    Majdy: čekni ale rozmery nového Mac Pro!! :)) 9″x7″ alebo tak nejak… čož je úžas na ten výkon si myslím…
    a iOS určite prospeje zmena, neboj/te … 7-mička bude fasa :) sa teším v septembri keď si to budeme pekne inštalovať v deň launchu :)

    #357158
    EdDy
    Účastník (Participant)

    JFK . .. alebo pár dni s golden master :D

    #357163
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tie Airporty boli ploché v štýle Mac Mini tak krásne, normálne na zjedenie a kúpil som si nedávno Express a som z neho nadšený, aj keď je t ov podstate najslabší model, no tieto nové Airporty sú vážne “hebedá”, nechápem :D Síce áno, hovoria o lepšom umiestnení antén a tak signálu, ale…

    JFK: áno rozmery, sú super, aj tá konštrukcia a opäť zas skvele vymyslené chladenie, zaujímavé, ja len, že už som si asi veľmi zvykol na klasický Mac Pro a toto mi príde také “neApplovské” :D Skôr mi to pripomína výzorom nejaký nový Alienware ako Mac :D nieje to typický dizajn Apple produktov to si môžeme prizanť narovinu :)

    Tak či onak, iOS 7 si chcem vyskúšať a už sa na to celkom teším, no zataiľ mi pripadá prepchatý funkciami a kľudne, hatujte ma, ale neskutočne mi vadí Control Center :) Tiež dúfam, že sa bude vysúvať pri každom pohybe zospodu aj pri nejakej tej oddychovke (myslím hru) ako sa mi to občas stáva s notifikačnou lištou teraz :)

    #357164
    petiar
    Účastník (Participant)

    dfx: Mám MacBook Pro s 10.8.4, pracujem na ňom viac než 10 hodín denne a viem dobre aká je to katastrofa. Nie som hater, som len veľmi triezvo uvažujúci užívateľ. Problémom je, že Apple je stále najlepšia voľba spomedzi dostupných. Jednooký medzi slepými.

    #357168
    piggee
    Účastník (Participant)

    O jedenTP port menej, ale zato vacsie… to je novy Airport

    Mame tu Autodesk Smoke pre mac, mame tu DaVinci pre mac, mnoho zaujimavych strihacich kariet, ale nemame viac mac, na akom to rozbehat. R.I.P Mac Pro ako profesionalny nastroj. Nech ti je zem lahka.

    iOS 7 vyzzefa ko flipboard…

    a OS X? Opravili veci, co mali fungovat uz davno…

    Jedine pozitivne je asi iWork v iClowde…

    Aperture zase nic….

    #357169
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Niekto kto by ma vedel hodit na developersky ucet za nejaky mensi poplatok? :) ked skonci beta tak ma stamadial kludne vyhodte. Ozvite sa ked tak na martin.jurus@gmail.com :)

    #357170
    hatto
    Účastník (Participant)

    v com su nove time machine a airport extreme lepsie? okrem wifi standardu ac? ci cena rastie s rozmermi? tiez sa mi vobec nepaci…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 74 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.