WWDC 2010 – Apple Worldwide Developers Conference tohto roku!

Domov Diskusné Fóra Ostatné WWDC 2010 – Apple Worldwide Developers Conference tohto roku!

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 141 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69373
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Za chvíľu tu máme ďalší ročník Apple vývojárskej konferencie WWDC konajúcej sa v San Franciscu od 7 do 11 Júna.Úvodná, už tradičná keynote s CEO Stevom Jobsom začína o 19:00. S čím si myslíte, že prekvapí Apple tento rok? Samozrejme už ako tradične uvolnia finálnu verziu iPhone OS 4 a predstavia nový model iPhone 4/HD.

    Čo však okrem už zabehnutého štandardu očakávate za prekvapenie?

    Podľa dohadov je reálna šanca, že Apple uvedie novú cloud službu iTunes Live/iTunes Replay s modelom fungovania konceptu lala.com (odkúpený spoločnosťou Apple) a iných webových rádií (Grooveshark.com, Last.fm, Spofity.com). Osobne by som si prial nový multimediálny a kancelársky balík iLife, iWork. V iPhone OS 4, beta 4 sa objavili prvé známky o existencii Mac OS X 10.7. Je však nepravdepodobné, že by bol predstavený na tohto ročnom WWDC.

    Čo si myslíte, želáte Vy?

    http://developer.apple.com/wwdc/

    #210451
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    mne sa velmi pozdaval “rumor” ze vypustia MobileMe zadara – to by bolo fajn aj ked moc tomu neverim.

    #210481
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    no ja si myslim ze ten MobileMe by mohol byt zadarmo povedzme s 2-5GB diskove priestoru a ked by som chcel viac tak uz by to bolo platene…myslim ze to skombinuju tu neplatenu verziu z iAds aby to na seba zarobilo a hotovo…toto by som si momentalne zelal najviac a myslim ze by to dost uzivatelov iPhonu potesilo. Urcite to je realne kedze google stale viac a viac konkuruje Apple tak toto by bol taka odpoved pre google lebo si myslim ze prevazna vacsina pouzivatelov gmail-u ktory su Mackari by presli na mobileme…aspon ja urcite :)

    #210482
    monicqa
    Účastník (Participant)

    suhlasim s xrickym. aj ked ja som spokojna s gmailom, vyssia integracia mac sluzieb by fakt potesila. este keby k tomu pripojili synchro iphonu cez wifi…
    a mohli by uz vypustit aj nove iworky a ilife, aj ked o tom sa nikde nehovori, takze pravdepodobne to asi nie je. tie ale asi budu, aj ked nie teraz, tak kazdu chvilu isto. kedy vlastne predstavili 09?

    #210508
    peto01
    Účastník (Participant)

    a v čom je to mobilme take užasne? čo takého ponúka čo nikto iny na nete? vdakka za objasnenie

    #210510
    naconazov
    Účastník (Participant)

    ja verim v to ze uvedu novu radu PC, nieco medzi iMacom a mac mini… pocul som ze uz zopar rokov na niecom takom robia :)
    samozrejme novy iphone
    iphone OS 4 s este dalsimi vychytavkami
    nova sluzba pre iTunes
    update mac pro
    update 30 palcoveho cinema display
    a nieco naviac… :D

    #210513
    monicqa
    Účastník (Participant)

    MobileMe is a service that pushes email, contacts, and calendar events over the air to all your devices. So your iPhone, iPad, Mac, and PC stay in perfect sync. No docking required.

    With MobileMe, you can create a beautiful web gallery of your photos in just a few clicks. Add shots from your iPhone and flick through them with the new MobileMe Gallery app.

    iDisk makes it easy to store and share files online so you can access them anytime from a Mac, PC, iPhone, or iPad. iDisk also lets you share files that are too big to email.

    Don’t know where you left your iPhone or iPad? Let MobileMe help you find it with the Find My iPhone feature. No chance of getting it back? Remote Wipe protects your privacy.

    plusy:
    – na synchro emailov, kontaktov a kalendarov nepotrebujes spajat vsetky zariadenia, ide to automaticky vzduchom
    – vo svojom ucte si vytvaras fotogalerie, weby (cez iweb), zdielas subory
    – find my iphone – najdes si iphone, ak ho stratis, niekto ti ho ukradne

    minusy:
    – stara verzia mala dost tazkopadne prostredie
    – cena (takmer vsetko sa da poriesit viacerymi spojenymi (bezplatnými) sluzbami

    #210514
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    najviac by ma potešila nová 27″ led cinama na ktorú čakám ako malé dieťa a pri jej kúpe by som neváhal ani sekundu :D

    moja priatelka si konečne uvedomila že nechce win tak by som jej spravil na narodeniny radosť a kúpil by som jej macbook air tak počkám a dúfam že víde update pred jej narodeninami čo by wwdc splňovalo :D

    v lete by som si rád zmenil paušál takže iphone 4g to istí bez debaty,

    iwork aj ilife rozhodne poteší

    a na 100% upgradujú aj mac pro ale to ma netrápi :D

    #210521
    zero0x
    Účastník (Participant)

    27″ LED Cinema — tak to hej, to by bolo super.

    #210530
    Frankie
    Moderátor

    – Určite bude upgrade MacBookov Pro (ako minulý rok)
    – Nejaké softverové upgrady resp. novinky
    – LED 27 Cinema Display
    – Ak bude nový Apple iPod Universal Dock tak ma porazí…

    …predpokladám, že asi tak

    #210531
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    “Určite bude upgrade MacBookov Pro (ako minulý rok)” fakt si myslis ze urobia upgrade po dvoch mesiacoch ? pride mi to take nelogicke, inak suhlas … macpro,imac,cinema,iphone …

    #210534
    monicqa
    Účastník (Participant)

    neviem ci bude vela veci. steve vacsinou predstavi 3, max 4 veci. iphone os 4 & iphone su iste, nemyslim, ze bude okrem toho viac ako 2-3 veci…

    #210537
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    podla mna bude MobileMe, Mac Pro, nova 27″ Cinema a iPhone…

    #210538
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    neviem , ale apple tento rok vynechal macworld kde taktiež vždy bývali keynoty a tie keynoty sa niekde presunúť musia. apple si uvolnil na predstavovaní čas tým , že vynechal macbook a macbook pro ,…

    #210539
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    “The sold-out event will take place in San Francisco at the Moscone Center’s West building, and Jobs will kick things off at 10:00 AM Pacific. Of course, we’ll have plenty of coverage, so be sure to check back.”

    “Of course, it’s not entirely about the iPhone. Here are my predictions of what we’ll see from Steve at WWDC
    ’10:

    iPhone 4th Generation with new A4 processor, more RAM, possibly more storage space, improved, front-facing camera, iChat. Tethering via AT&T will be Steve’s “One more thing.” Release date announced for the end of July.
    iPhone OS 4 release date announced for the end of July.
    iTunes 9.2
    Updated Mac Pro systems (long overdue).
    Mac OS X 10.7 Preview.
    We’ll find out for sure in a couple of weeks.”

    http://www.tuaw.com/2010/05/24/its-official-steve-jobs-will-deliver-the-wwdc-keynote/

    #210541
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    no tak 10.7micku nebudu ukazovat verejnosti aj konkurencii ak by ju nechceli vydat tak do 3-6 mesiacov…tu 10.7 pocitam na dalsiu WWDC….ale novy mozno uz iTunes X kompletne prepisany by nebol od veci ;) spolu so 64 bit iLife a iWork…

    #210542
    Anonymný
    Neaktívny

    naco vam je vsetkym novy ilife a iwork? len aby ste mali ci v tych aplikaciach fakt tak casto pracujete a nieco vam v nich chyba alebo co? napiste mi prosim dovod, preco by ste potrebovali novy iwork a ilife. dik

    #210543
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    mac os 10.7 určite nie , najpr by museli vydať nejake testovacie verzie a poslať testerom , vývojárom a zatial nebol ani žiaden rumor o 10.7 takže to je tabu aj keď v 10.6 som našiel na prekvapeenie neúrekom vecí ktoré by sa mali rozhodne zmeniť ..

    od iLifu si predstavujem vačšiu previazanosť s ipadom , ako je vytváranie komixov a kníh , a nejaké nové fičuri a stabilitu ,

    možno by sa aple taktiež mohol poobhliadnuť o novom final cute .

    #210544
    monicqa
    Účastník (Participant)

    nuda7: nepotrebujeme, len hovorime, ze by sme sa im potesili.
    ani novy iphone nepotrebujeme, ale tesime sa nan, ked bude…
    proste nove funkcie, zmena podpora… a kedze to vydavaju kazdy rok, tak to skor ci neskor pride.

    #210546
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    ja by som od iworku chce vačšiu kontatibilitu s ms office to jest docx , pptx xslx, aby boli vždy rovnaké fonty aké zadávam pri vytváraní prezentácie , vačšia stabilita, svižnosť a nové fičuri :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 141 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.