Warcraft 3 tFT

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Warcraft 3 tFT

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61833
    mikeko
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    uvazujem o kupe macbooku alebo macbookPRO(unibody)a mam taku prosbu je tu nejaky user co ma cez bootcamp win xp/wista a ma tam hodenu tuto hru(warcraft 3 tFT presnejsie dota). A chcem sa spytat ako tam tato gameska fici a ci je to hratelne ?
    Za odpovede dakujem

    #153406
    Bob
    Účastník (Participant)

    w3 existuje aj pre mac os x , takze nemusis koli tomu instalovat windows….

    #153408
    mikeko
    Účastník (Participant)

    jaj o som nevedel ala aj tak vacsinov hravam cez eurobattle.net a ten nema instalacku na MAC OS

    #153410
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    ak si kupis s 9400M MB/MBP tak urcite ti to pojde bez sekania , dokonca si myslim ze aj na nejakych detailoch a plnom rozliseni :P
    vlastne… ide mi pekne aj na GMA950 …sekalo akurat ked som mal zapojeny aj externy monitor. ale ked zavrem macbook a necham len externy monitor spusteny, tak ide super :) cize ak si teraz kupis macbook s 9400M , tak ti to pojde na full detialy , full rozlisenie, aj vsetko..

    #153412
    Jod
    Účastník (Participant)

    Ja mám MB Black s X3100 grafikou. W3 ide plynule na full rozlýšení a detailoch. Pokiaľ máš origoš W3, tak stačí, keď si stiahneš inštalačku na Mac OS X a cd-key ti bude v pohode fungovať. Blizzard robia hry na win aj mac. Rovnako WoW mi išlo v pohode.

    Neviem čo má eurobattle server s inštalačkou, dôležité by malo byť len mať rovnaký patch ako vyžaduje server. Stiahneš si W3 a potom ho napatchuješ na potrebný patch. Patche nájdeš priamo na blizzarde.

    #153414
    mikeko
    Účastník (Participant)

    no eurobattle.net sa instaluje cez exe subor a tiez sa spusta cez exe subor

    #153416
    Jod
    Účastník (Participant)

    Tak wine, alebo si nájdi server ktorý podporuje aj Macy :) . Pokiaľ máš ten nerf ešte vydieť Windows tak jak je libo :D

    #153426
    JohnyTT
    Účastník (Participant)

    ked chces ja ti predam original key na original w3 – battle net :)

    #239969
    Anonymný
    Neaktívny

    johnyYY je to este aktualne? mal by som zaujem.

    #239970
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Ja mám tiež MacBook White s grafikou Intel GMA X3100 a Warcraft III mi ide absolutne plynule, pri druhom načítavaní mi dotu načíta do 9 sekund a to mám 1 GB RAM, takže pohoda. Plné detaily, najvyššie rozlíšenie a ide sa :-)

    Eurobattle.net – na to treba okrem rovnakého patchu ako má server aj loader a ten je len pre Windows. Mac nie je podporovaný. Myslím, že aj na ich webe je to niekde napísané.

    Šťastné a veselé sviatky praje Lukáš :-)

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.