Warcraft 3 a Lion

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Warcraft 3 a Lion

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78659
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Takže ide o to, že W3 potrebuje na beh Rosettu, tá však bude v Lione odstránená. Ako ďalej? Som čosi čítal o tom, že PPC je len inštalátor a po stiahnutí najnovšieho patchu je to Universal Binary, to mi však moc nepomôže, keďže sa nedostanem cez inštalátor. Plánujem upgrade na Lion a túto hru hrávam s bratrancom, takže by som o ňu nechcel prísť.

    P.S.: a čo také CS 1.6/Source alebo Doom 2 (bežím pod Doomsday Engine)?

    Díky.

    Lukáš.

    #271364
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    UP

    #271365
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    casom sa mozno objavi nejaky “trick” alebo “hack” alebo “””””nieco”””” co to vyriesi.. zatial sa to neriesi alebo sa to radsej prehliada

    #271366
    raul
    Moderátor

    Miky, neboj sa, tento problem bude urcite vyrieseny (resp. budeme nan poznat odpoved), ked bude aktualny… Ak by nesiel source alebo w3, urcite by sa o tom este niekde pisalo :)

    #271369
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    No ja sa pýtam, lebo Lion tu je už čo nevidieť a letné prázdniny taktiež už sú, takže by som chodil k bratrancovi/on ku mne častejšie a W3 občas zvykneme zahrať :-) tak ja len, či počkať s update na Lion, no uvidíme, ako to bude :-)

    #271370
    raul
    Moderátor

    V tom pripade asi fakt radsej pockat… Ja si vsak myslim, ze to bude nejak vymyslene – nejaky volitelny update mozno, neviem, preto vravim, urcite sa to bude riesit :)

    #271371
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Pokiaľ je hra po patchnutí naozaj Universal Binary a PPC je len inštalátor, tak hádam to bude čoskoro vyriešené :-)

    #271387
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Warcraft 3 je Universal Binary – takze toto pojde v pohode.
    CS Source (Original Steam a aj vsetky mozne Crossover a Cider porty) su Intel only – toto tiez pojde
    Doomsday netusim.

    Co je ale horsie tak stary dobry Starcraft si uz nezahram :'(

    #274212
    mcgiany
    Účastník (Participant)
    #274234
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    :( do frasa.

    #274264
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    cez parallels to sice neseka, ale nieje to ono (mbp 13″ i5 2011)

    #274276
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    mcgiany: z článku som pochopil, že na verzii pre Liona sa pracuje.

    #274349
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ide o to ze ak este nemas Lion tak treba nainstalovat W3, vyupdatovat ho na poslednu verziu a potom pojde aj na OSX Lion. (pretoze updatovana verzia je universal = nepotrebuje rosettu)
    V OSX Lion sa ale nainstalovat ani updatnut dat nebude (zatial) pretoze aj instalator aj updater su PowerPC aplikacie. A miky – pochopil si to polovicato / skor je tam napisane ze este nemaju vobec naplanovane kedy sa na tom zacne robit ale “planuju to naplanovat”.

    #283432
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    A keby som ho updatol na poslednú verziu a zálohoval Warcraft 3 folder a po čistej inštalácii Liona skopíroval naspäť do Applications, fungoval by?

    #283519
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    sleepwalker: aka je posledna verzia pre istotu aby sme si rozumeli ? diky

    #283565
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)
    #283568
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    lol ja mam 1.24.4 :D hm. musim patchnut

    #294232
    rackom
    Účastník (Participant)

    Nemate niekto nainstalovanu na macu 1.26? Ak hej, zisla by sa mi app. WoWko mi fungovalo (nechcel som preinstalovavat) tak, ze som len skopiroval WoW.app do priecinka s hrou a pustil, mozno to pojde aj na W3. Na FT mi viete niekde upnut a hodit link? Nechce sa mi instalovat Snow Leo do virtualky aby som si ho mohol z orig CD zas instalovat. Dikes moc

    #312641
    anjan
    Účastník (Participant)

    zdravim,
    takze je nejaka moznost spustit tuto hru na novom macu s lionom?
    tie instalatory s battle net su len na power pc

    #313756
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Hra samotna je Universal Binary, len nešťastný instalator a updater su PPC only… takže bud hrat cez BootCamp na Windowse alebo inštalácia Snow Leoparda na druhej partícii. Potom su tu vselijake možnosti virtualizácie (W3 je nenarocna hra) ale do toho sa nevyznam, tak som ticho :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.