Vypnutie iPhonu v 16 %

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Vypnutie iPhonu v 16 %

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98400
    lubomir121
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    Mam problem s iPhonom5. Skoro vzdy sa mi iPhone vypne v 11, 13 alebo dokonca aj v 16%. Nechapem co je s tym ale dost ma to vytaca ked este by mal fungovat… na iPade mini mi ide az do 3% potom sa vypne pre nedostatok kapacity baterky (resp. vybitia sa). Poradte mi v com je problem

    Vopred Vam Dakujem

    #375843
    odklizec
    Účastník (Participant)

    KO baterka. Jasna vymena.

    #375861
    lubomir121
    Účastník (Participant)

    Ale to sa mi deje len od iOS7. Pred tym mi to nerobilo

    #375862
    lubomir121
    Účastník (Participant)

    A niekedy mi iPhone vydrzi aj do 3 alebo 5% ked je v necinnosti. Myslim necinnost tak, ze len je polozeny na policke a sam sa vybija

    #375863
    lubomir121
    Účastník (Participant)

    Vypne sa mi len vtedy ked s nim fotim, prezeram si stranky na nete

    #375865
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Univerzalny liek na zistenie ci nie je vadny HW je restore z DFU bez obnovy zo zalohy. Po restore je iphone cisty ako priamo z vyroby.
    Ak sa to bude spravat lepsie, problem bude mozno v tom ze si upgradovaval cez OTA a ak bude problem s bateriou aj po restore tak je to HW problem a treba reklamovat

    #375870
    PET
    Účastník (Participant)

    Bateria KO…vymenit

    #375875
    mork4
    Účastník (Participant)

    aj mne sa to obcas stane. Jailbreakol som si iphone a len tak pre zaujimavost som z cydie stiahol tweak z nazvom iBattery Info Pro. V nom sa da pozriet kolko ma baterka mAh pri plnom nabiti. Povodne ma mat 1440mAh, moja ma pri plnom nabiti 1260mAh. Cize 200 mAh menej z 1rok pouzivania. Skus to aj ty pozriet kolko mas.

    #375883
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Zbytecne spekulovani. Baterka je KO, zaden restore nepomuze. Aktualni kapacitu baterky pri vypnuti je mozne overit i bez JB. Staci si najit low battery log v settings > general > about > diagnostic & usage > diagnostic & usage data.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.