Vykonať alebo nevykonat Upgrade iOS 6 na iOS7.0.6 (iPad Mini)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Vykonať alebo nevykonat Upgrade iOS 6 na iOS7.0.6 (iPad Mini)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99150
    esentia
    Účastník (Participant)

    Ahoj som s iPad mini až doposiaľ veľmi spokojný
    Mnohí však si už iOS 6 zmenili na iOS7.0.6.
    Sú spokojní….
    Neviem sa rozhodnúť……som za zásadu čo šlape nerieš.
    Čo poradíte prosím?
    …..
    Niektoré App a celkový nový systém si mnohí pochvaľujú, aj keď nie grafiku ….ale oko si zvykne :-)
    Ďakujem za postrehy, návrhy, negatívne aj pozitívne.
    Zatiaľ mám len iPad mini – nie mini retina

    Dik

    Laco

    #378713
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    osobne by som pockal na 7.1… ta sa hlavne zameriava na optimalizaciu iOS7… este ked som mal iPad Mini a mal som tam iOS7 strasne ma tam zrali niektore drobne bugy ako neplynula animacia zatvarania aplikacie atd… toto vsetko riesi 7.1 a prinasa lepsi pouzivatelsky zazitok… iOS6 podla mna bol velmi dobre odladeny system a na starsich zariadeniach sa tomu vyrovna az 7.1 ktora je zatial len vo fazi BETA…

    #378714
    iTuxx
    Moderátor

    ja mam tiez na iPade mini iOS 6.1 a zakial budem ja majitelom, iny system ten tablet neuvidi. To garantujem.
    To sa tyka aj mojho iPhonu 5.

    #378716
    esentia
    Účastník (Participant)

    Ďakujem
    Laco

    #378721
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Neupgraduj ak výlučne nemusíš, 7 žere veľa ram, mini to dobre nezvláda.

    #378724
    esentia
    Účastník (Participant)

    Vďaka za upozornenia….s masinkou som veľmi spokojný tak nerad by som to pokazil.
    Laco

    #378742
    Leachim
    Účastník (Participant)

    Ja mám napríklad problém aj pri 3 otvorených taboch v Chrome, že ak majú veľa obrázkov, tak sa musia načítavať odznovu pri prepínaní medzi nimi, nebodaj na jednom pustím video, je to ako iPhone 3gs s rýchlejším renderovaním…

    #378856
    omiko
    Účastník (Participant)

    rovnako vaham a zatial odolavam tak sme dvaja ;)

    #378863
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    nedavaj…. pokial sa na nom aj hras tak urcite neupdateuj. Ja som isiel na iOS7, odvtedy sa realracing3 skoro neda hrat. Predtym to slo celkom slusne. Treba pockat na 7.1 a pozret videa a nazory ako to ide. Najlepsie si zbehnes do nejakeho obchodu kde maju iPady a skusis.

    #378864
    Cibike
    Účastník (Participant)

    urcite neupgraduj, na iOS6 mam 0 logov v datach o blbnuti resp. padoch appiek, kamos na iOS7 v tom môze scrollovat – to hadam hovori za vsetko + iOS7 vyzera ako grc, omalovanka pre deti do 5 rokov, ak nemusis tak neupgraduj

    #378867
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Čoskoro budú appky iOS 7-only, tak sa obávam že s iOS 6 a spatnou kompatibilitou to bude čoraz horšie a horšie :-(

    #378877
    Cibike
    Účastník (Participant)

    to mas pravdu, uz teraz je to bieda, ale predpokladam, ze casom zacne nejaka sranda s legacy version of apps pre iOS6 a skôr

    #378894
    iTuxx
    Moderátor

    ale ved to uz je. Apka ponukne nainstalovat poslednu kompatibilnu verziu.

    #378914
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    A čo taký iWork pre iOS 6? Ten nie je kompatibilny s iWorkom na OSX (na najnovšej verzii – tá ktorá má minimum Mavericksa).

    #378926
    cobain
    Účastník (Participant)

    Aktualne na ip4s a ipad2 iOS7.0.6, rapidne sa zmenila vydrz bateria, konecne. predpokladam ze sa s tym pohrali a upravili najma zapratanie ram. Malemu na ipade padala casto jedna appka ( construction… neviem co proste hra) teraz po aktualizacii som este neskusal akurat pozorujem zatial vydrz baterie. Najskor som banoval prechod ale potom som ostal spokojny, na to na co to mam.

    #378958
    esentia
    Účastník (Participant)

    To neurobil, aspoň nie hneď, počkám…. Zatiaľ mi to stačí a som spokojný
    Už som si užil s MAWERICKSOM už som opatrnejší
    Vďaka za pomoc všetkým

    LL

    ps
    dopočul som sa však o nejakom zlepšení Ios7.1.6. Neviem či sa nemýlim?

    #378962
    paccoo
    Účastník (Participant)

    Čítal som iba prvé komentáre, ale ďalej som nemusel ani čítať. O tom či neaktualizovať alebo aktuallizovať diskutujú iba neznalci. V prvom rade ak chceš používať produkt a služby od apple mal by si stále aktualizovať. Či už kvoli bezpečnosti , alebo kvôli novým veciam. Inak zostaneš niekde v zadu.

    #378988
    iTuxx
    Moderátor

    Ved on o tom diskutoval prave preto ze tomu nerozumel a potreboval nejaky feedback. A zvlast u iPadu mini a iPhonu 4 sa treba fakt zamysliet ci aktualizovat na iOS7.

    #379401
    mariodhf
    Účastník (Participant)

    TUX ty budes vediet:
    potrebujem restore 612 ip5, nemam ulozene shsh (to mi pise cydia),
    existuje nejaka moznost urobit restore aby som to vyčistil od sračiek s hlavne položky others ktora je momentalne 7,9gb…
    pocul som o semirestore a ten na macu neviem nijak raz spustit. Ak by niekto mal ten program, moze ho upnut niekde for me?.
    mariodhf@me.com vopred dik.

    #379402
    Tiborius
    Účastník (Participant)

    Urcite zatial ziadny upgrade na iOS7 zariadeni s A5 chipom a RAM 512mb. Funkcne je dobra iOS7-ka, ale zamerne spomaluje predosle modely ipadov a iphonov.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.