Vizie_

Domov Diskusné Fóra Ostatné Vizie_

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94741
    Roro
    Účastník (Participant)

    tema o tom co si myslite ze bude nasledovat…povedzme 5-10 rokov dopredu….bude este apple extistovat?bude Ubuntu novy OS na dalsich 10 rokov top?zmeni sa IOS niekedy? ;) Co mal Styve v hlave pre dalsiu dekadu?…hocico co si myslite ze pride v buducnosti…proste vizie…
    dikes

    #357966
    iTuxx
    Moderátor

    Ja som mal jednu viziu pred chvilou. Bola to krasna vizia, ze ludia na diskusnych forach rozoberali veci fakt hodne diskusii. Bola to vizia velmi hmlista, vzdialena od reality. Ale ja, tak ako Morpheus slepo veril v Nea, verim, ze sa tato vizia aj napriek svojej absurdnosti jedneho krasneho slnecneho dna vyplni. To bude den, ked sa uz nebude riesit, ze niekto na svojom iPhone nema signal, nejde mu pripojit na wifi, pripadne mu v iPhone nieco hrka alebo ma nano skrabanec na hlinikovom kryte. Bude to krasny den, kedy budu Androidisti v symbioze nazivat s iOSakmi a WPckarmi. Tento den bude kazdy stastny, bude pocut hudbu, spev a stastny smiech. Vtaciky budu na stromoch stebotat ze Apple oficialne podporil untethered jailbreak pre kazdeho, kto ma on zaujem.
    V tento den bude mobilny internet skutocne neobmedzeny, bez FUP a za bezny mesacny poplatok 3€ a to aj v roamingu lubovolne na zemeguli v plnom pokryti 5ks paliciek.
    Vizia pokracovala aj dalej, ale ako spravny vizionar si musim nejake detaily nechat aj pre seba.

    Ak by mal niekto zaujem, ulejem mu tiez z tohto matrosa :-)

    #357970
    Roro
    Účastník (Participant)

    :D slza sa mi vtisla do oka…bolo by to krasne…ale to su len iste muchy ktore sa vychataju…myslim signal…nikdy sa nevychata cena za sluzby zisk je zisk a ten musi byt…myslim nieco nove…sice som tvrdy applak ale myslim ze apple ma tak 5 rokov…potom musi prijst niekto “lepsi”…

    #357973
    Bugaboo
    Účastník (Participant)

    Ja síce nemám víziu ale veľmi, veľmi a ešte raz veľmi dúfam, že niekto v Apple NEBUDE mať víziu ako redesignovať Mac OS X ako to nastalo v iOS7, Mac Pro, AE a TC…

    #357980
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    Bugaboo ja naopak ano…

    #358002
    renad
    Účastník (Participant)

    Všetko je len o “zvyku a zotrvačnosti” ku starým veciam a “ochoty” príjmať nové riešenia a trendy …

    To by som asi potom mal dodnes robiť na Macintosh Classic, Macintosh IIci či Macintosh Quadra s Mac OS 6-7 :-)

    #358035
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Podla mna problém s Applom bude v tom, že Steve Jobs bol vizionár, Tim Cook je len CEO.
    Takže tak ako píše Roro, ak fakt neprídu s nejakými víziami, ktoré … “zmenia svet”, tak o 5 rokov ich prečúra niekto iný, kto tú víziu mať bude…

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.