Vaše odhady: Ceny iPhonu 4 na SK

Domov Diskusné Fóra Ostatné Vaše odhady: Ceny iPhonu 4 na SK

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70888
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    Možno poviete, že blba téma ktorá je oničom … ale aj tak ma bude zaujíma: Čo myslíte ? Koľko budú podľa Vás stáť nové iPhony 4 ? (Len čisto REÁLNE :))

    Ja dám za seba tip:
    —————————————————————–
    T-mobile: 799€ 32GB | 699€ 16GB
    ORANGE: 749€ 32GB
    o2: nebude predávať :(
    Bazárová cena nového iPhonu 699€ 32GB | 599 16GB
    —————————————————————–

    Myslím nedotované ceny, podeľte sa aj vy s Vašími tipmi …
    Hovorím reálne ceny ? ..

    Ďakujem …
    Inak celkovo rozmýšľam aké zariadenie bude vhodnejšie na kúpu či iPhone alebo iTouch :)

    #222330
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    myslim ze naozaj blba tema ako hovoris.
    Inac myslim ze mas realny odhad

    #222332
    petiar
    Účastník (Participant)

    Čím vyššia cena, tým menej detí si to kúpi, jailbreakne a bude špiniť diskusie na webe. Takže ja dúfam, že čo najvyššia.

    #222334
    marekh
    Účastník (Participant)

    petiar: mám 15 a kúpil som si iPhone 3GS a nešpiním diskusie na webe. Niekedy mladší majú v tom väčší prehľad ako tí starší.

    Inak tiež predpokladam nad takými cenovými relaciami.

    #222368
    dubak
    Účastník (Participant)

    petiar: si myslis ze iphone jailbreakuju len deti co ho maju ? zaujimavy nazor

    #222390
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Peko00001: nebude to až taká blbá téma keď si mi na ňu odpovedal :)

    petiar: aj ty si asi jedno veľké dieťa :)

    marekh: súhlasím s tebou
    dubaK: to isté, súhlas. ..

    Skôr som očakával vaše tipy .. :)

    #222396
    petiar
    Účastník (Participant)

    Keď niečo potrebujem tak idem a kúpim si to. Ak na to nemám, tak asi málo zarábam a niečo s tým skúsim spraviť. Ak sa mi to nedarí tak som neschopný a zabudnem na to. Nefrflem na fórach že je to drahé.

    O2 je operátor pre socky, takže tam asi iPhone tak skoro nebude.

    JB nechápem – keď si niečo kupujem tak viem asi do čoho idem a keď to nemá to čo chcem tak si kúpim niečo iné, nie? To vás baví čakať na nový JB s každou aktualizáciou iOS? Riskovať problémy a stratu záruky? Mňa nie, pre mňa je telefón na to aby som riešil business, potrebujem aby šlapal a nemám čas riešiť hlúposti.

    A zapamätajte si: ja mám vždy pravdu. Je to moja najlepšia vlastnosť. ;-)

    PS: Aby som teda bol aj k téme keď už som sa tu tak rozpísal. Myslím si, že ViRPo tie ceny celkom trafil, zhruba také čísla očakávam.

    #222401
    Common
    Účastník (Participant)

    o2 operator pre socky…. dalsi vidlak co prispel na toto forum, ach jaj :/

    #222403
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    petiar: si fakt myslíš, že o2 je operátor pre socky ? schválne o čo je t-mobile alebo orange lepší čo sa týka služieb … drahšie neznamená lepšie …

    #222406
    icefire
    Účastník (Participant)

    petiar, s Tvojimi nazormi najskor kydas hnoj niekde na druzstve, ktore este v dnesnej dobe ma zivocisnu vyrobu.

    Odhad ceny moze byt inak celkom realny, skor by som ale korigoval cenu v Orange s tym, ze tam bude drahsi o par desiatok €.

    #222409
    dubak
    Účastník (Participant)

    petiar: ty si najprv povedal ze jb si davaju len decka a potom sa pytaju hluposti, kopec dospelych zamestnanych ludi ma na iphone jb, mna osobne dost sral tak som ho celkovo vysmaril z iphonu a zijem aj bez neho, ale ma svoje vyhody a tvoje odvodnenia su priam smiesne
    co sa tyka operatora kazdemu vyhovuje iny cize mas dost subjektivny nazor, sice o2 nemam, ale momentalne sa mi vidi ako najvyhodnejsi operator, ale myslim si, ze len na kratku dobu kym nazbiera zakaznikov a potom bude okradat ludi rovnako ako aj ruzovy a pomarancovy operator
    a pravdu nemas ;)
    icefire: si zabil s tym druzstvom, to asi nebude business co spominal :D

    inak k teme, myslim si, ze ViRPo ma realny odhad a stotoznujem sa s nim

    #222410
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Ináč som zvedavý ako bude vybavený nový iPod Touch 4 :) A porovnanie iPhone vs. Touch … inak super by bol iPod Touch s 3g modulom ako iPad :)

    #222412
    petiar
    Účastník (Participant)

    Pohybujem sa v IT/Telco businesse už viac ako 10 rokov, robil som pre operátora na Slovensku i v zahraničí (a nebol to customer service, ale solídna IT pozícia). Takže mám prehľad aj skúsenosti, viem o čom hovorím.

    icefire: Nezhadzuj sa.

    dubak: Orange a T-Mobile okrádajú ľudí? A to ako? Oni ich nútia využívať ich služby? Neokrádajú, sú to normálne firmy a ako také majú povinnosť vykazovať zisk a to čo najväčší. Nie sú to filantropické organizácie. O2 je mladý operátor, takže dumpuje ceny, čo je však často na úkor služieb. Dobrý operátor pre tých, čo hľadajú najlacnejšie riešenie, existujú ale ľudia (čuduj sa svete) pre ktorých cena nie je na prvom mieste.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.