Untethered Jailbreak pre 4.3.1

Domov Diskusné Fóra Ostatné Untethered Jailbreak pre 4.3.1

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76646
    scenic
    Účastník (Participant)

    Tak a Jailbreak pre 4.3.1 je vonku.
    Stahujte tu: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=14561
    Prave som to aplikoval na iPad 1, iPod Touch a iPhone 4

    #258670
    majokx
    Účastník (Participant)

    Šlape bez problémou ?

    #258676
    scenic
    Účastník (Participant)

    Zatial ano…

    #258691
    m@R3k
    Účastník (Participant)

    Ja som mal problem ked som JB spravil cez PwnageTool tak mi nechcelo najst operatora (mozno koli tomu, ze mam na SIM zapnuty PIN), tak som spravil nanovo JB cez RedSn0w a uz vsetko ide.

    #258692
    raul
    Moderátor

    scenic, mozem sa spytat: mam iPhone 4, mam tam kopu veci, urobim si backup, potom postupujem podla navodu (resotre z 4.3.1 ipsw) a cely iphone sa mi premaze – tym padom ho budem mat JB, ale bez vsetkeho. Da sa tam potom nahrat vsetko z tej zalohy? Alebo sa mi zase odjailbreakne? dik

    #258693
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    raul: Backupni ho, restorni na 4.3.1 cez DFU, urob obnovu zo zalohy a az potom jailbreakni.
    Pred chvilou som skoncil a mam JB + kompletna obnova zo zalohy

    #258695
    raul
    Moderátor

    ok, skusim to – ale jailbreaknut to mam ako, ked samotny jailbreak vyzaduje restore. Asi tomu neorizumiem… eraserv, co mam urobit v bode “jailbreakni” :)

    #258697
    scenic
    Účastník (Participant)

    Pripojis k itunes spravi to backup das update (okrem fotiek a hudby zostava vsetko v IP, teda aspon mne zostalo, siel som zo 4.2.1 na 4.3.1). Spravis JB, nahodis fotky a hudbu zo zalohy a je to.
    Jo a robil som to cez RedSn0w

    #258698
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Sprav si najprv backup. Stiahni si FW 4.3.1 pre tvoj iphon(v Itunes mozes zvolit len download, nie restore ak ti ponukne aktualizaciu), vypni iphone a daj ho do DFU modu. Na klavesnici drz ALT a klikni v iTunes na restore. Ten stiahnuty FW mas v Users/Library/iTunes/Iphone Software Updates
    Po restore na 4.3.1 obnov iphone z backupu ktory si predtym urobil.
    Napokon stiahni redsn0w a posupuj podla tohoto :http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=14567

    #258752
    raul
    Moderátor

    diky obom, fungovalo to ako vravel eraserv: mam JB aj vsetky moje udaje atd. Z navodu stacilo vynechat cast s restore a pokracovat len vypnutim iphonu a spustenim redsnowu.

    #258758
    ericek.111
    Účastník (Participant)
    #258775
    majokx
    Účastník (Participant)

    musim urobit aj restore telefonu? lebo robim som to bez neho vsetko prebiehalo podla navodu ale ked sa mi iphone restartol tak ako keby som s nim ani nic nerobil …

    #258796
    culi7
    Účastník (Participant)

    no podarilo sa mi dat 4.3.1, potom aj JB. mam hudbu, kontaky, obrazky vsetko v IP ale apliakcie z itunes co som mal na JB sa mi do IP nenahrali. čo v čul? :/

    #258800
    miroslavmilan
    Účastník (Participant)

    @culi – musis cez Cydiu znovu nainstalovat Appsync, inak sa ti cracknute apps nesyncnu.

    @All – preco vsetci robite restore? Ja som zatial vzdy urobil len upgrade (okrem prechodu z 3.1.3 na 4.0) a rejailbreak a vsetko slapalo, nemusel som nic davat pracne naspat. Pokial JB funguje ako ma a telefon nespadne do DFU/bootloop, nie je podla mna dovod na restore, aj ked to tak navody casto popisuju.

    A odkedy som nasiel PkgBackup, nemusim uz ani Cydia apps pracne obnovovat…

    Pre tych co predsa len pouziju Restore, odporucam este AppBackup na zalohu dat zo vsetkych AppStore apps, ktore sa nikam nesyncuju alebo hier co nepouzivaju GameCenter.

    #258804
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    Restore robit nemusis. ide iba o to aby si mal 4.3.1.
    Upgrade stiahne .ipsw a restoruje. Ked chceš mať FW pripravený vopred, stiahneš si ho a restoruješ s použitím Shift resp. Option (či ako sa to volá).

    #258805
    culi7
    Účastník (Participant)

    dikes

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.