unlock iPhone 4 os 4.2.1 baseband 03.10.01

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes unlock iPhone 4 os 4.2.1 baseband 03.10.01

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74028
    kures
    Účastník (Participant)

    Ahojte

    dopredu sa ospravedlnujem za moje dve otazky ale momentalne som v australii kde je dost problem s netom preto ak by sa dalo ma co najstrucnejsie navigovat dakym linkom…

    kupil som tu iphone 4 s os 4.2.1. a basebandom 03.10.01 chcem sa spytat ci uz na to existuje jailbreak ak ano ak by mi tu dakto mohol iba hodit na to link

    a druha otazka nesposobi ten jailbreak dake spomalenie telefonu lebo ked som mal iphone 3G tak sa mi zdalo ze po jailbreaku a nahrani cydie a ostatnych veci sa telefon vyrazne spomalil

    dakujem vsetkym ochotnym ludom a sorry este raz ak sa to tu uz riesilo ale nemam priestor prechadzat celym forom

    #241098
    PeterS
    Účastník (Participant)

    http://www.iclarified.com/unlock/index.php?go=b there is no way to unlock yet :(
    Dalej Ta to bude navigovat, mas tam aj 03.10.
    Spomali ? Vyskusas a uvidis.

    #241099
    max7323
    Účastník (Participant)

    2 peterS : ako zistim na iphone akym mam baseband ak ho mam v stave, ze iTunes ziad len origos kartu ? dik

    #241105
    PeterS
    Účastník (Participant)

    iPhone-nastavenia-vseobecne-informacie-Firmware modemu
    ale Ty ho este asi nemas rozbehnuty vobec, vsak ?

    #241107
    max7323
    Účastník (Participant)

    tag tag ….ale ked ho mam asi 3 tyzdne dozadu restornuty tak bude asi 4.2.1. s 03.10

    #241112
    PeterS
    Účastník (Participant)

    co s nim budes dalej robit ?

    #241114
    taurusobb
    Účastník (Participant)

    @PeterS- ked sa preklikam na dany typ vyhadzuje ze este nie je sposob odblokovat tento baseband.

    #241116
    max7323
    Účastník (Participant)

    asi cakat na unlock …… potom ho predam…;-)

    #241118
    PeterS
    Účastník (Participant)

    taurusobb: jj mam to hned za odkazom v druhom prispevku
    max7323: nepredas hned? cena?

    #241143
    max7323
    Účastník (Participant)

    dal som za neho 475
    kolko ponuknes ?

    #241375
    PeterS
    Účastník (Participant)

    Ja viac menej pozeram Touch 4G, mam moznost bez dph no na druhej strane ma laka moznost vyhladovo kupit iPhone4 aj pre zenu, takze zatial ten JB neponahla. Skor na kolko si ochotny ist minimalne.

    #241383
    max7323
    Účastník (Participant)

    posli majl s ponukou …;-)

    #241414
    kures
    Účastník (Participant)

    dobre dik no a aspon untethered jailbreak na 4.2.1. ma kedy vyjst neviete? bo neviem ci tam davat ten sucasny tethered co je…

    dakujem

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.